Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Valerien Ismael'den derbi için dört plan!
5
ISMAEL'DEN BÜYÜK DERBİ PLANI

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında ezeli rakibi Fenerbahçe ile karşılaşacak Beşiktaş'ta teknik direktör Valerien Ismael maç hazırlıklarını pres ve baskı üzerine yaptı. Fransız çalıştırıcı, santrayla beraber Fenerbahçe’ye Dolmabahçe deplasmanını hissettirmeyi planlıyor. Ismael, derbi öncesi dört plan yaptı...

4
SANTRAYLA BİRLİKTE PRES

Ismael hafta boyu takımına pres çalışması yaptırdı. Beşiktaş santrayla beraber taraftar desteğini de arkasına alarak Fenerbahçe'ye yoğun bir baskı uygulayıp hataya zorlamayı planlıyor.

3
ERKEN GOL BUL, KİLİDİ AÇ

Fransız teknik adam derbinin kilit noktasının skor avantajı olduğunu düşünüyor. Beşiktaş bu nedenle özellikle ilk 20 dakikada çok coşkulu bir futbol oynayarak 1-0'ı bulmaya çalışacak.

2
TÜM BAĞLANTILARI KOPAR

Ismael'in hedeflerinden birisi, Fenerbahçe'yi ana planının dışına çıkarmak. Bu nedenle defans hattının Crespo ve Arao ile arasındaki pas bağlantını koparmak üzerine çalışmalar yaptırdı.

1
VALENCIA'YA ALAN BIRAKMA

Rakibi çok iyi analiz eden Ismael, Valencia'ya önlem alacak. Tayyip Talha ve Saiss'le özel olarak görüşen siyah-beyazlı çalıştırıcı, Valencia'nın defans arkasına yaptığı koşulara çok dikkat edilmesini istedi. (Takvim)