Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin: "Sürekli birileri öne çıktı"
7
METİN VE GÜLTİKEN'İN YORUMLARI
Beşiktaş'ın şampiyonluğunu TRTSpor'da Tümer Metin ve Ali Gültiken değerlendirdi.
6
"SÜREKLİ BİRİLERİ ÖNE ÇIKTI"
Tümer Metin: "Aboubakar'ın yokluğunda takımın devam etmesi de önemliydi. Bu boşluğu Gökhan Töre, devşirdiği oyuncular dışında NKoudou bazen öne çıktı. Sürekli birileri öne çıktı."
5
"HOCAYI AĞLARKEN GÖRDÜK"
Tümer Metin: "Gol atınca tarif etmek çok zordur. Şampiyonluk da aynı şekildeydi. Sergen hocayı ağlarken gördük şaşırdık açıkçası"
4
"NİFAK TOHUMLARI EKEN VAZGEÇSİN"
"Nifak tohumları eken, sosyal medyanın kirli tarafında kirli yazılar yazan zihniyet var ya, onlara söyleyelim bir vazgeçin. Bu zor iştir. Bu işi yapan herkes kanının son damlasına kadar mücadele verir. Göztepe'yi de Yeni Malatya'yı da gördük. Bu işlerden, bu sözleri söylemekten vazgeçsinler artık. Maçtan önce neler konuşuldu, artık böyle şeyler konuşulmasın"
3
"KADRO DERİNLİĞİ OLMADAN"
Ali Gültiken: "Kadro derinliğin olmadan devam ettin, bir yere kadar mücadele edebiliyorsun. Galatasaray maçında Beşiktaş Necip'le Dorukhan'ı soktu. Galatasaray Muhammed, Emre Kılınç, Arda. Kim varsa ilk 11 oyuncusu soktu sahaya."
2
"AYNI TAKIMLARLA SEZON BAŞINDA OYNANSA..."
"Sezon başında oynasan aynı takımlarla cevap vereceksin ama sezonun sonunda bir de çok zor bunları yapmak."
1
"ŞAMPİYONLUK BASKISI BÖYLE BİR ŞEY"

"İçimizde rezerv bir enerji vardır. Zor durumlarda ortaya çıkar. Şampiyonluk baskısı da öyle bir şey. Bütün oyuncuların özverisini mücadelesini gördük"