Sporx Extra Arama Logo

Trabzonspor'a TRANSFER teklifi yağıyor

Avrupa devleri Trabzonspor'un genç oyuncuları Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır ve Abdulkadir Parmak için yüksek rakamları gözden çıkardı. Hüseyin Türkmen, Serkan Asan ve Abdurrahim Dursun'a da teklifler var.
10

UĞURCAN'IN TALİPLERİ ARTIYOR

Yusuf Yazıcı’yı rekor ücrete satan, Abdülkadir Ömür gibi yıldız için de ciddi teklifler alan Trabzonspor’da yeni gözde kaleci Uğurcan Çakır. İngiliz ve Fransız takımlarının izlediği genç eldiven Fenerbahçe mücadelesinde kalesinde bir gol görmesine rağmen çok net 3 kurtarışa imza atıp değerine değer kattı. Rakibin kaleyi bulan 9 şutundan 8'ini kurtaran Uğurcan devleşti. Liverpool'un hedefi Uğurcan özellikle karşı karşıya iki pozisyonda Tolga ve Kruse'nin şutlarını engelleyerek galibiyette büyük pay sahibi oldu. Bordo mavili ekip bu iki maçta toplam 4 puan topladı.

9

AĞAOĞLU DA AÇIKLADI

Ahmet Ağaoğlu da 23 milyon euroluk teklif aldıklarını söyleyerek, "Minimum bir sene daha bizde. Bir sene daha derken 2020-2021 sezonu. Ondan sonra Uğurcan için de en doğru zaman olduğunu düşünüyorum ama nerede oynar, hangi ligde oynar, zaten Avrupa'nın ilk 5 liginden bir tanesinde oynayacak. Giderse oralara gidecek" dedi
8

TRANSFER TEKLİFİ YAĞIYOR

Trabzonspor'un altyapısından yetiştirdiği gençlere teklif yağıyor. 

7

UĞURCAN'A 24 MİLYON EURO

İtalya ve Fransa'dan Abdülkadir Ömür için 26 milyon Euro'yu bulan teklifler gelirken, İngiliz ekibi Liverpool, Uğurcan Çakır için 24 milyon Euro'yu gözden çıkardı. İşte gelen diğer teklifler...

6

ABDULKADİR PARMAK

Abdulkadir Parmak'a 5 milyon Euro
5

HÜSEYİN TÜRKMEN

Hüseyin Türkmen'e 4 milyon Euro
4

SERKAN ASAN

Serkan Asan'a 1.5 milyon Euro
3

ABDURRAHİM DURSUN

Abdurrahim Dursun'a ise 1 milyon Euro'luk teklifler menajerler aracılığıyla kulübe iletildi.

2

TOPLAM 70 MİLYON EURO

Sefa Kınalı ve Kerem Baykuş'u da isteyen kulüplerin olduğu ve toplam teklifin 70 milyon Euro'yu bulduğu bildirildi.

1

ÇOK CİDDİ PARALAR GELECEK

Bu sezon sattığı oyuncular, sermaye artışı, sponsorluklar, loca ve kombine satışı ile UEFA gelirleri olmak üzere toplam 46.7 milyon Euro gelir elde eden Trabzonspor, önümüzdeki sezon da oyuncu satışından çok ciddi bir gelir elde etmeyi amaçlıyor.