Sporx Extra Arama Logo

"Trabzonspor teklif yaparsa Yunus hemen gelecek"
7
MENAJERİNDEN AÇIKLAMA

Yunus Mallı’nın menajeri ve amcası olan İlhan Mallı, milli yıldızla ilgili tüm gerçekleri, Karadeniz Gazete'ye açıkladı. İşte o sözler...

6
"TRABZONSPOR'U ÇOK İSTİYOR"

“Bugüne kadar hep aracılar vasıtasıyla benimle görüşüldü. Ancak bu konu hiç resmiyete dökülmedi. Bana teklifi yapanlara da söyledim; Yunus Mallı Trabzonspor’da oynamayı çok istiyor. Çünkü o şehir futbolu çok iyi biliyor"

5
"TEKLİF GELİRSE DÜŞÜNMEDEN GELECEK"

"Taraftarlardan Yunus’la ilgili çok güzel övgüler alıyoruz. Buraya gel diyorlar. Abdullah Avcı hoca da Yunus’un Trabzonspor’da forma giymesini istiyor. Ancak şu işin resmiyete dökülmesi için Trabzonspor yönetiminden teklif gelmesi lazım. Bu yapılırsa Yunus hiç düşünmeden Türkiye’ye gelecek. Para konusunda fedakarlık yaptık. Gerekirse yine yaparız.”

4
"SEZON BAŞINDA TRABZON İSTEDİ"

"Yunus’un Wolfsburg’daki hocası ile Oliver Glasner ile yıldızı barışmadı. Futbol için en verimli yaşlarında ve daha çok oynamak istiyor. Dolaylı yoldan ve aracılar vasıtasıyla Trabzonspor’dan teklifler aldık. Aslında sezon başında da Trabzonspor Yunus’u istedi ancak transferin son günleri olduğu için bu gerçekleşmedi. Sonrasında yine teklif yapıldı ancak bunların hiçbir resmi değildi"

3
"RESMİ BAŞVURU YAPSINLAR"

"Şu anda gerçekten Trabzonspor’un Yunus Mallı’ya ihtiyacı varsa resmi başvuru yapılsın bu iş hemen biter. Çünkü Yunus, yeniden eski günlerine dönebileceği yer olarak Trabzonspor’u görüyor."

2
"AVCI İLE GÖRÜŞTÜ"

"Abdullah Avcı ile görüştü. Hoca da onu çok istiyor. Taraftarlardan Yunus için güzel mesajlar alıyoruz. Bazı yerlerde transferin paradan dolayı gerçekleşmediği yazılıyor. Bu kesinlikle doğru değil. Yunus bu konuda fedakarlık yaptı. Gerekirse yine yaparız. Çünkü Yunus, 2020 yılında A Milli Takım’da oynamak istiyor. Bu nedenle de Trabzonspor’da oynamayı çok istiyor"

1
"KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK"
"Süper Lig’de diğer takımlardan da teklifler aldık ancak onları kabul etmedik. Almanya’da görüştüğümüz 2 takım var ama daha transferin bitimine bir hayli süre var. Biz Trabzonspor’la ilgili kapımızı her zaman açık tutuyoruz.”