Arama Logo

Sacha Boey için Milli Takım yorumu: "Şansı hak ediyor"
8
FRANSA'DA GÜNDEM OLDU

Galatasaray'ın sağ bek oyuncusu Sacha Boey, Fransa'da gündem oldu. Boey'un performansıyla Fransa Milli Takımı'nda bir şansı hak ettiği belirtildi.

FRANSA'DA GÜNDEM OLDU
7
FRANSA'NIN ZAYIF NOKTASI

Fransız basınında yer alan haberde, Fransa Milli Takımı'nın son dönemde en zayıf mevkinin sağ bek olduğu aktarıldı.

FRANSA'NIN ZAYIF NOKTASI
6
MEMNUN KALMADI

Fransa'nın hocası Didier Deschamps'ın bu bölgede; Benjamin Pavard, Jules Kounde ve Jonathan Clauss gibi isimleri denediği ancak memnun olmadığı aktarıldı.

MEMNUN KALMADI
5
İZLENMESİ GEREKEN BİR İSİM

Fransa Milli Takım'ında sağ bek pozisyonu için fazla dikkat çekmeyen ancak izlenmesi gereken bir oyuncu olduğu ve bu ismin de Galatasaray'dan Sacha Boey olduğu ifade edildi.

İZLENMESİ GEREKEN BİR İSİM
4
TÜRKİYE'NİN EN İYİLERİNDEN

Boey'un 2021 yılında Rennes'ten Galatasaray'a transferinin ardından sarı-kırmızılı takımın 11'inde vazgeçilmez isimlerden biri olduğu kaydedildi. 23 yaşındaki futbolcunun ayrıca Türkiye'de sağ bek mevkinin en iyilerinden biri olarak kabul edildiği belirtildi.

TÜRKİYE'NİN EN İYİLERİNDEN
3
TEKLİFLER OLABİLİR

Bu durum nedeniyle Avrupa takımlarının Sacha Boey'u takip ettiği aktarıldı. Sacha Boey'un Galatasaray'la sözleşmesinin 2025 yılına kadar devam ettiği hatırlatıldı. Boey için önümüzdeki yaz transfer döneminde ya da daha önce transfer tekliflerinin olmasının beklendiği vurgulandı.

TEKLİFLER OLABİLİR
2
ŞANSI HAK EDİYOR

Boey'un performansıyla Milli Takım için izlenmesi gereken bir isim olduğu ve Didier Deschamps tarafından yakından takip edilmesinin sürpriz olmayacağının altı çizildi. Fransa Milli Takım'ında sağ bek için rekabetin düşük olduğu ve Sacha Boey'un şans bulmayı hak ettiği yorumu yapıldı.

ŞANSI HAK EDİYOR
1
GALATASARAY PERFORMANSI

Galatasaray forması altında 62 maçta sahaya çıkan Sacha Boey, 2 gol attı ve 4 asist yaptı.

GALATASARAY PERFORMANSI