Arama Logo

Rumen Gazeteci Popa: "G.Saray'ın Stanciu ısrarı sürüyor"
6
RUMEN GAZETECİ YORUMLADI
Rumen Gazeteci Matilda Popa, Galatasaray'ın Cicaudau transferini değerlendirirken, Stanciu ve Morutan ile ilgili girişimlerde son durumu aktardı. İşte Popa'nın TRT Spor'a açıklamaları...
5
"ÇOK YETENEKLİ VE KALİTELİ"
Cicaldau'nun transferi sürpriz değil. Çok yetenekli ve kaliteli bir oyuncu. Hagi'nin akademisinde yetişmiş bir isim. Galatasaray'ın başarısına ve belki kupalar kazanmasına katkıda bulunacağını düşünüyorum.
4
"BÜYÜK LİGLERDEN TEKLİF OLDU"
Ondan beklenti fazla ancak zamana ihtiyacı var. Türkiye'deki yaşam stiline ve futbol iklimine uyum sağlarsa başarılı olacaktır. Geçen yıllarda büyük liglerden teklifler oldu ama bence bu teklifleri reddetmesi onun yaratına oldu. Romanya'dan ayrılmak için doğru zamanı bekledi ve transfer gerçekleşti. Galatasaray onun için en doğru seçim oldu.
3
"HAGI GÖRÜŞ BİLDİRDİ"
Hagi ve Popescu, Fatih Terim'in eski öğrencileri, araları çok iyi. Transfer sürecinde Hagi de görüşlerini Fatih Terim'e bildirdi. Oyuncunun futbol anlayışının gelişmesinde Hagi'nin katkıları fazla.
2
"G.SARAY'IN ISRARI SÜRÜYOR"
Stanciu için Galatasaray'ın ısrarı sürüyor, önümüzdeki sezon Stanciu gelebilir. Bu transfer için net bir şey söyleyemeyiz, ilerleyen günlerde her şey olabilir. İki kulüp arasındaki görüşmeler devam ediyor. Stanciu ve Cicaldau aynı bölgede oynuyor gözükse de ayrı özellikleri var, aynı anda oynayabilirler.
1
"MORUTAN TRANSFERİ ZOR"
Morutan için 2 ayı aşkın bir süredir temas olduğunu duydum. Bu transferin gerçekleşmesinin zor olduğunu düşünüyorum. Kulübünün ciddi bonservis talebi var, Galatasaray o seviyelere çıkmaya sıcak bakmıyor. Bu transfer için transfer döneminin sonuna kadar beklemek faydalı.