Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den değerlendirme
10
RIDVAN DİLMEN'DEN DEĞERLENDİRME
Spor yorumcularından Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin deplasmanda Sivasspor ile 2-2 berabere kaldığı karşılaşmayı TV8.5 ekranlarında değerlendirdi. İşte Rıdvan Dilmen'in o değerlendirmesi...
RIDVAN DİLMEN'DEN DEĞERLENDİRME
9
"AVANTAJ ARTIK GALATASARAY'DA"

"Tabii ki Süper Lig'in bitmesine 5 hafta var ama avantaj Galatasaray'ın eline geçmiş durumda. İsmail Kartal için şu anda sosyal medya yıkılıyordur."

\
8
"İRFAN DEĞİŞİKLİĞİ ÇOK MANTIKSIZDI"

"Bu ilk 11 Fenerbahçe'nin ideal 11'i olarak görülüyor ancak sahada oynanan hiçbir oyun göremedik. İsmail Kartal, King-İrfan değişikliği yaparken İrfan'ın gol atması sayesinde iptal oldu. 6-7 kişi kapanan takıma karşı sadece savunma arkasına sarkan oyuncunun oyuna girmesi zaten mantıksızdı."

\
7
"FERDİ İKİ AY ÖNCE GİTTİ"

"2 ay önce Ali Koç, 'Ferdi herhalde gidici demişti.' bence Ferdi o zaman gitti çünkü her geçen gün biraz daha geriye gitmeye başladı. Ferdi'nin performansı geriledikçe Tadic'in performansı da çok düşmeye başladı."

\
6
"DAĞLAR KADAR FARK VAR"
"Fenerbahçe'nin sezon başındaki bol baskılı performansıyla şimdiki performansı arasında dağlar kadar fark var."
\
5
"SANKİ PUAN FARKI DÜŞMEYECEK HAVASI VAR"

"Ali Koç, 'Biz en fazla puan toplayan takımız' diyor ama her sezon sizden daha fazla puan kazanan takım olmuş. Fenerbahçe'de bazı oyuncuların 'Kazansak da 2 puana düşmeyecek' gibi bir havası var."

\
4
"İYİ BİR İLETİŞİMCİ DEĞİL"
"İsmail Kartal iyi bir teknik direktör, iyi bir kondisyoner fakat iyi bir iletişimci değil."
\
3
"MENTAL KIRILMAYI AŞAMADILAR"

"Fenerbahçeli oyuncular mental bir kırılma yaşadı ve bunun üstesinden gelemedi. Bu tür maçlarda şutla atılan goller etkili olur set oyunclarında skoru almakta zorlanıyorsan şutla açmayı deneyeceksin."

\
2
"DJIKU İÇİN ÇAĞIRDI SANDIM"

"Ben penaltı pozisyonunda Djiku'nun yaptığı müdahale yüzünden çağırdığını sandım. Eğer ondan çağırsa kırmızı kart bile olabilirdi."

\
1
"BÖYLE BİR PENALTI OLMAZ"

"Hakem Livakovic'in müdahalesi için çağırdığında inanamadım çünkü böyle bir penaltı olmaz. Manaj'a müdahale geldiği anda top oyundan çıkmış ve pozisyon sona ermiş. Ben her maç böyle 10 tane pozisyon sayarım bu şekilde olan."

\