Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den değerlendirme
8
RIDVAN DİLMEN'DEN DEĞERLENDİRME
Spor yorumcularından Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin deplasmanda Fatih Karagümrük'ü 2-1 mağlup ettiği karşılaşmayı TV8.5 ekranlarında değerlendirdi. İşte Rıdvan Dilmen'in o değerlendirmesi...
RIDVAN DİLMEN'DEN DEĞERLENDİRME
7
"YANLIŞ STRATEJİYLE BAŞLAMADI"

"Fenerbahçe sadece set oyunu oynayabilir ancak bunun için ön hattın ve orta sahanın delici olması lazım bugün kimse yok onu yapan. İsmail hocanın maça yanlış stratejiyle başaldığını düşünmüyorum."

\
6
"SZYMANSKI OLMAYINCA DEVAM EDİYOR"

"Fenerbahçe'nin 10 yıldır şampiyon olamamasının sebebi çift ön libero oynamaktır ve bugünde öyle oynamaya devam ediyor. Fenerbahçe Alex sonrası yaşadığı çift ön libero sorununu Szymanski olmayınca yine yaşadı."

\
5
"60. DAKİKAYA KADAR DEĞİŞİKLİK YAPMAZDI"

"Fenerbahçe ilk yarıda set oyunuyla devam etti ama yavaş paslaşmalar hiçbir şey getirmedi. İlk yarının sonunda yenilen gol Fenerbahçe için iyi oldu diyebiliriz çünkü 0-0 devam etseydi İsmail Kartal 60. dakikaya kadar değişiklik yapmazdı."

\
4
"İKİNCİ YARI POZİSYONLAR ARTTI"

"İkinci yarıda Fenerbahçe 3 orta sahadan vazgeçince hem topa daha fazla sahip olmaya başladı hem de daha fazla pozisyona girdi. Fenerbahçe'nin ikinci yarıda açılmasının en büyük sebeplerinden birisi Osayi ofansa daha fazla katkı sağlamaya başladı."

\
3
"ŞAMPİYON RAMS PARK'TA BELLİ OLACAK"

"Fenerbahçe, Milli arayla birlikte 25 günde 3. maçını oynadı. Diğer takımlar daha 2. maçına çıkıyor oyuncuların yürüyecek halleri yok gibi duruyor. Sezonun daha 3., 4. haftasından beri söylediğimiz şey gerçekleşiyor. Şampiyonluk RAMS Park'ta belli olacak."

\
2
"SEZONUN EN İYİ TRANSFER BATSHUAYİ"
"Batshuayi bu sezon için Fenerbahçe'nin en iyi transferi. Dzeko, Tadic, Fred falan hepsini dahil ediyorum. Batshuayi olmasa 8 puan daha az toplamıştın."
\
1
"SIKINTILI BİR SÜREÇ BAŞLAYACAK"

"İsmail Kartal'ı sıkıntılı bir süreç bekliyor. Szymanski geldiği zaman oynatabilirsin ancak fikstür senin 4-4-2 oynamanı istiyor tıpkı Okan Buruk'un Galatasaray'ı gibi. Bizim ligimizde hiçbir zaman az gol yiyen takım değil her zaman daha fazla gol atan takım şampiyon oluyor."

\