Arama Logo

Rıdvan Dilmen:"3-0'lık skoru başarı saymam"
10
RIDVAN DİLMEN'İN YORUMLARI
Rıdvan Dilmen: TRT Spor'da Cebelitarık - Türkiye maçını yorumladı. İşte Rıdvan Dilmen'in sözleri...
9
"HOLLANDA'YI YENDİK AMA İYİ DEĞİLDİK"
"Skorlar bazen aldatmamalı. Hollanda'yı yendik mesela ama o maçta iyi oynamadık. Hollanda'nın 20 şutu vardı o maçta. Gollerimize bakalım. Burak Yılmaz burunla vurdu, rakibe çarptı gol oldu."
8
"MORAL MAÇI GİBİYDİ"
"Siz sadece seçici ve taktik verici oluyorsunuz çünkü sezonun başındayız. Norveç ve Hollanda'yı yenip Avrupa Şampiyonası'na gidiyorsunuz. eURO 2020'DE Açılış maçında 3-0 yenildik ama direnk gösteremedik, iyi maç olmadı bizim adımıza. Bu sezon bu travmayı atlatmak için 2 maç çıktı karşımıza. Bu maç ise farklı kazanarak moral maçı gibiydi,"
7
"BU MAÇTA 3-0 BAŞARI DEĞİL"

"Ülke futbolunda Galatasaray'ın UEFA Kupası, Milli takımımızın 3.'lüğü ve Avrupa'da oynayan oyunculardan da dolayı bir saygınlığımız var. Avrupa'da tehlikeli takım olarak söylüyorlar biri. Bu maçta 3-0'ı başarı saymam ben. Penaltıyı atsak daha erkenden çözebilirdik maçı"

6
"7 İSİM FARKLI ÇIKTIK"
"FIFA turnuvalarında genel averaja bakıldığı için farklı galibiyet de anlamlıydı. Karadağ maçından 7 değişiklik yaparak çıktı Şenol hoca. Muhtemeleb Cengiz ile konuşarak onu oyunun sonuna bırakaya ikna etmişiz"
5
"UĞURCAN ÇOK İYİYDİ"
"Uğurcan 3'te 3 kalesine gelen topları kurtardı. Bugünün en iyi isimlerinden biriydi. Özellikle fazla topun gelmediği anlarda soğumadan kalmak çok önemlidir
4
"ÇÖPE ATILMIŞ 48 DAKİKA"
"Çok gereksiz, çöpe atılmış 48 dakika yaşadık. Bu oyuncuları zaten alacaktın yanına. Uğurcan inanılmaz bir gol çıkardı uzun mesafeden. Kolay çıkacak bir pozisyon değildi. 0-0'ken bunu çıkarıyor. Maçta en iyi oyuncumuz Uğurcan'dı. İlk yarıda tempo ve üretkenlik açısından gerideydik"
3
"KAPANACAKLARINI BİLİYORDUK DEDİLER"

"Rakibin kapanacağını biliyorduk dedi oyuncularımız röportajlarında. O zaman ne yapacaksınız uzaktan buracaksınız. Kenarlara ilnmek de bir alternatif. Kenarlada giderek Hakan araya bıraktı, Kanan tavana attı topu"

2
"GEÇ AÇILARAK KAZANDIK"
"Hocada güven kaybı var, doğaldır da. Avrupa Şampiyonası vs. de buna etkendir. 1-0 iyi sonuç dersin ama kendi sahamızda bu şekilde oynayabiliriz. Değişiklikler yaparsın, rakibi de şaşırtırsın. Maçta geç açılarak kazandık"
1
"HOLLANDA MAÇININ 9 İSMİNİ TAHMİN ETTİM"
"Uğurcan Zeki, Çağlar, Merih, Mert, Kaan, Cengiz, Hakan, Burak Yılmaz bence Hollanda maçında oynayacak 9 oyuncu. Bu 9 oyuncu yüzde 100 oynar. Okay veya Taylan'ı da Kaan Ayhan ile birlikte ön libero oynatabilir hocamız"