Sporx Extra Arama Logo

Reha Kapsal: "Para pulla anlatamazsın"
8
REHA KAPSAL'IN YORUMLARI
Reha Kapsal ASpor ekranlarında Beşiktaş'ın şampiyonluğunu değerlendirdi.
7
"PARA PULLA ANLATAMAZSIN"
"Şampiyonluk sevincini para pul hiç bir şeyle satın alamazsın. Hoca olarak şampiyon olmanın verdiği haz inanılmazdır. O şampiyonluğu o zorlukla yaşamak ruhen yığılıp kalıyorsun orada. Yaşanması gerek, anlatılmaz"
6
"YERİ GELDİ HOCA SORGULANDI"
"Sergen hoca için çok önemliydi. Oynadığı takımı şampiyon yaptı. Şampiyonlar Ligi, UEFA kötü gitti. Lig kötü başladı. Konya maçından sonra da sorgulandı."
5
"AZ KONUŞARAK ÇOK İŞ YAPTI"
"Kahramanlaştıran oyunculara bir oyun oynattı ve o yüzden değerli. Aboubakar, Ghezzal sorumluluk alarak oynadılar. Josef, Rosier, Ghezzal, Larin ne oynayacak derken şampiyonluk geldi. Az konuşarak çok iş yaparak muhteşem bir sezon geçirdi Sergen hoca"
4
"FUTBOLCUYKEN KENDİNDEN SORUMLUSUN"
"Bu kadar az imkanlarla geldi. Bu kadar az oyuncuyla altyapıdan 4 oyuncusu bile oldu yeri geldi. Teknik direktörken takımın her şeyiyle uğraşıyorsun. Futbolcuyken kendinden sorumlusun. Çok önemli"
3
"SERGEN HOCA YİNE G.SARAY'I GEÇTİ"
"İlk defa büyük takım deneyimiyle geldi ve şampiyonluk yaşadı. Türk futbolu çok önemli bir teknik adam kazandı. Futbolculuk zamanında son olarak Galatasaray'a gol atmıştı. Şimdi de Galatasaray'ı geçerek şampiyon oldu"
2
"BEŞİKTAŞ'IN ELİ RAHATLAYACAK"

"Şimdi bankalar birliğiyle yapılan anlaşma gereği belki yine eli bağlı olacak ama yine de eli rahatlayacak. Borçlarını rahat ödeyecek en azından"

1
"ŞAMPİYONLAR LİGİ İÇİN TRANSFER ŞART"
"Şampiyonlar Ligi için de önemli transferler yapması gerekiyor"