Sporx Extra Arama Logo

Rachid Ghezzal: "Beşiktaş'ta devam etme fikri pozitif"
9
GHEZZAL'DAN AÇIKLAMALAR
Şampiyon Beşiktaş'ta sezonu 17 asistle tamamlayarak takımına büyük katkı veren Rachid Ghezzal, beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.
8
"SIRA DIŞI BİR DUYGU"
Ben bunu daha önce de söyledim. Sıra dışı bir duygu. Sezona çok kötü başladık ama sonrasında yavaş yavaş puan olarak yükselmeye başladık. Yarışta öyle şeyler oldu ki son maça kadar devam etti. Şampiyonluğun bize yaşattığı keyif bambaşka boyuta çıktı.

Rosier: Ghezzal o kadar güzel konuştu ki ben daha ne söyleyeyim bunun üstüne?
7
"BEN DE BU KADARINI BEKLEMİYORDUM"
Bu kadar büyük bir etki yapmamı ben de beklemiyordum. Hemen takıma uyum sağladım, takım içindeki özgürlük bana çok iyi hissettirdi. Saha içi ve dışında çok iyi bir uyum sağladık. Saha içinde kendimi iyi ifade edebileceğim bir alan bulunca performansım da üst seviyeye çıktı.
6
"KARDEŞLİK DUYGUSU YAKALADIK"
Bence şampiyon olmamızı sağlayan faktör takımdaşlıktı. İmzayı attığım andan itibaren bunu anlamıştım. Orada bir aile duygusu, kardeşlik duygusu yakaladık. Bu bizim çok işimize yaradı. Zor anlarımızda diğer oyuncular yardımcı oldu. Rosier'le, N'Koudou'yla, N'Sakala'yla iyi anlaşıyorum ama Atiba'yı ayırt edemem, Ljajic'i ayırt edemem.
5
"HOCAMIZ ŞARTLARI OLUŞTURDU"
Özgürlüğümüzü, özgüvenimizi hissettirmek için hocamız koşulları çok güzel oluşturdu.
4
"ÇİFTE KUPAYI İSTİYORUZ"
Vodafone Park'ta gerçekten muazzam bir futbol tutkusu var. Lyon formasıyla geldiğimde şok olmuştum. Bu sezonun can sıkıcı tek tarafı taraftarsız oynamamızdı Kovid nedeniyle. Sezonu çifte kupayla tamamlama şansımız var. O fırsatı da ıskalamadan çifte kupayla tamamlamak istiyoruz.
3
"BURADA OLMAKTAN MEMNUNUM"
Burada olmaktan memnunuz. Daha önceki kulüplerimizde işler istediğimiz gibi gitmemişti. Daha fazla oynamak için gelmiştik. Tabii ki de bunu sadece ikimiz başarmadık. Ailem burada çok mutlu, İstanbul yaşanması harika bir yer.
2
"KALMAK İÇİN POZİTİFİM"
Belki de gelecek sezonla ilgili konuşmak için doğru bir zaman değil ama burada gerçekten çok mutluyuz. Beşiktaş'ta devam etme fikri çok pozitif karşıladığım bir fikir. Ancak bu sadece bana kalan bir şey değil. Leicester'la sözleşmem var, anlaşılması gerekiyor.
1
"TEKNELERİ HAZIRLASINLAR"
Taraftarlarımıza minnettarız. Stada gelme şansları olmadı ama tutkularını her zaman hissettik. Sosyal medyada ya da sokakta desteklerini hissettirdiler. İstanbul'a gidip, kutlama için hazırlanacağız. Tekneleri hazırlasınlar.