Sporx Extra Arama Logo

N'Sakala: 'Fransa ve İngiltere'den teklifler vardı'
6
N'SAKALA'DAN TRANSFER İTİRAFI
Beşiktaş'ın yeni transferi N'Sakala, Belçika basınına açıklamalarda bulundu. Sol bek oyuncusu, takımdaki geleceğini değerlendirdi ve transfer itiraflarında bulundu.
5
"BAŞARDIKLARIMIZ ÇOK BÜYÜK"
"4 yıldır Alanya'daydım ve en iyi sezonumuz açık ara geçtiğimiz sezondu. Daha iyi de olabilirdik ama başardıklarımız çok büyük. Bir de kupa finali yaptık. Alanyaspor için inanılmaz bir deneyim olacak ve Avrupa'ya gidecekler."
4
"BEŞİKTAŞ'I REDDEDEMEZDİM"
"Transferde benimle ilgilenen birkaç Fransız ve İngiliz kulübü vardı ama ben Türkiye'de kalmak istedim. Burada bir etki yarattım ve Beşiktaş'ı reddedemezdim. Başından beri bu kulübe hayranım. Bunun yanı sıra kulüp başkanı, hocamız ve taraftarlar beni çok istediklerini gösterdiler. Beşiktaş'a katılmak büyük onur."
3
"KENDİMİ SORGULADIM"
"Gelişimimden çok memnunum. Anderlecht'deyken biraz disiplin ve sıkı çalışmama eksikliğim vardı. Özgürce oynayamıyordum ve bu sayede kendimi sorguladım. Türkiye'de sıfırdan başladım. İlk yıl kolay olmadı çünkü Belçika'nın en büyük kulübünden, lige yeni yükselmiş Alanyaspor'a gidiyorsunuz."
2
"DAHA ÇOK ÇALIŞTIM"
"Başta statü olmak üzere birçok şey kaybediyorsunuz ve yine de sıkı çalışmanız gerekiyor. Daha çok egzersiz yaptım. Daha çevik olmak için kickboks yaptım ki, bu futbol için de önemli."
1
"SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM"
"Trabzonspor ligi 2. bitirdi ama ceza aldıkları için Beşiktaş Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynayacak. Sezonun yeniden başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum. Taraftarların yeniden statta olabilmesi için dua ediyorum."