Sporx Extra Arama Logo

Nihat Kahveci: "Oyun yok, kaliteli ayaklar var"
9
NİHAT KAHVECİ YORUMLADI
Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın deplasmanda BB Erzurumspor'u 4-2 yendiği mücadeleyi Tivibu Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Nihat Kahveci'nin sözleri...
8
"İYİ OLAN SAKATLIK YOKTUR"
Her zaman en önemli şey sağlık deriz, Cenk Tosun'a geçmiş olsun diliyorum. Tedavisi olan bir sakatlık ama zamanlaması iyi olan bir sakatlık yoktur. İnşallah en kısa sürede dönecektir. Görüntü olarak EURO 2020'de olmayacak gibi ama hayat devam ediyor, tedavisi var en azından. Bu tarz sakatlıklarda hep üzülürsün.
7
"HER MAÇ ZOR"

Her maçın zor olduğunu söylüyoruz, bu da kanıtı oldu. Rakip düşme potasında, uzun zamandır kazanamıyor ama lig lideri Beşiktaş'a 2 gol atan ve goller kaçıran bir Erzurum gördük.

6
"KALİTELİ AYAKLAR VAR"

Beşiktaş oyun olarak beklenti altında kaldı ama o kadar kaliteli ayakları var ki, 4 gol attı, 3'ü birbirinden güzel. Larin'inki örümcek ağları, Gökhan Töre'nin attığı çalımlar, uzak köşeye vuruşu çok güzeldi ama Ghezzal'ın golü, çalımları ve çıkardığı şut bence gecenin en güzel golüydü.

5
"KALECİNİN HATASI VAR"
Oğuzhan'ın attığı golde Erzurumspor kalecisinin büyük hatası vardı ancak top bu zeminde sekiyor, belki tam ayarlayamadı.
4
"BEKLENTİ ALTINDA KALDI"
Beşiktaş beklenti altında kaldı. Bazen kolay kazanmayı sevmiyor, taraftar adrenalin yaşasın istiyor. 1-0, 1-1, 2-2...
3
"45-65 ÇOK KÖTÜYDÜ"

45-65 arasında sezonun en kötü futbolunu oynadı, Erzurumspor o bölümde Aatif ve Emrah ile pozisyona girdi, kötü vurdular, Rosier'in de çizgiden çıkardığı top vardı.

2
"GHEZZAL MUHTEŞEM"
Beşiktaş taraftarları maç gidiyor mu derken, Cenk'in eline çarptı mı, çarpmadı mı, neden VAR'a gidilmedi falan o başka konu. Ghezzal'ın muhteşen golü, çilingir diyoruz, muhteşem bir performans.
1
"GHEZZAL KÖTÜ GOL ATMIYOR"
Bir Gençlerbirliği, içeride Alanyaspor'a attığı gol, Erzurum'a attığı gol, Ghezzal kötü gol atmıyor. Onun güzel sol ayağına bu güzel goller yakışıyor.