Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Nihat Kahveci'den Galatasaray yorumları
15
NİHAT KAHVECİ'NİN DEĞERLENDİRMESİ
Nihat Kahveci TRT Spor'da Galatasaray'ın Kasımpaşa'ya mağlup olduğu maçla ilgili konuştu.
14
"ÖNE GEÇİYORSUN, GERİYE DÜŞÜYORSUN"

"Kasımpaşa Sami hocayla 4 maçtır kazanıyor. 3 golle kazandılar. Ligimizin en iyi golcülerinden birine sahipler. Donk kafa topuna çıkmamak için gittiği pozisyonda çok güzel vurdu ve golünü attı. 10 maçta sadece 1 galibiyetin var. Öne geçiyorsun, soyunma odasına yine geri giriyorsun."

13
"İSYAN EDEN OYUNCU TARZI YOK"
"Birazcık Kerem istekliydi. İşin içine biraz da Cicaldau girdi. Sahanın içinde lider yok, konuşan, isyan eden bir oyuncu tarzı yok takımda."
12
"TAKIM GENÇLEŞİYOR, TARAFTAR YAŞLANIYOR"
"Galatasaray takım olarak gençleşirken taraftarlar yaşlanıyor. Orta saha olan oyuncuyu oynatmayıp, Van Aanholt'u oynatıyorsun orada."
11
"KİRALIK GİDEN HERKES UÇUYOR"
"Kadronun içinde olan oyunculardan Emre gitti uçuyor, Okan gitti muhteşem, Yunus Adana Demir'de uçuyor. Her şey mi bu kadar ters gider. İster istemez tribündeki seyirciler sahadakilerden istediğini alamayınca Emre, Yunus oynasaydı içeri girer atardı diyor taraftar haklı olacak."
10
"10 NUMARA OYNAMAK KOLAY DEĞİL"
"Emre'nin Galatasaray'da aldığı sürede yaptığı katkı bence biraz ağırdı. Beklentilerin altında kalan bir performans diyebilirsiniz ama Emre Akbaba aldığı sürede elinden geleni yaptı. O bölge de kolay değil, oralar Sneijder'leri Hagi'leri görmüş."
9
"İSTİYORSUN AMA OYNAYABİLİR Mİ?"
"Torrent'e gelelim, istesek çok eleştirebiliriz, yerden yere vurabiliriz. İsmail'deyken top bir şeyler yapalım oyuna öyle başlayalım diye konuşmuş takımla. Nelsson ve Marcao'yu açıyor. Bekleri öne atıyor, İsmail oyuna bir başla diyor, Guardiola tarzı. İsmail bir vuruyor taça çıkıyor, İsmail bir vuruyor diğer taraftan taça çıkıyor. Sen bir şey isteyebilirsin de oyuncu onu oynayabilir mi?"
8
"BEN İVME BEKLEDİM AMA OLMADI"
"Sen geliyorsun 2 maçta 7 gol yiyorsun. Fatih hocanın son döneminde takım çok kötüydü, Torrent geldikten sonra bir ivme beklerdim yeni hoca geldikten sonra ama şimdi dibin de dibini gördüler"
7
"U19 TAKIMI ÇIKSA 28 PUANI VARDI ZATEN"

"Fizik, konsantrasyon olarak bir önceki maçtan daha düşük olduğunu görüyorum. Hoca değişikliğinden sonra hiç bir şey olmadı Galatasaray'da. Set oyunu, bol pozisyon rakibi boğma var Galatasaray'ın geninde. Bu Galatasaray o Galatasaray değil. U19 takımı çıksa 28 puanı vardı zaten düşün. Bu takım o kadar kötü bir durumda düşün!"

6
"KOSKOCA G.SARAY'DA SEY HÜCUMU YOK"
"Attığın gol rakip korneri atıldıktan sonra geliyor. Geçiş oyunlarından atıyorsun. Koskoca Galataasaray'dan set hücumu göremedik. Anadolu takımları demek istemiyorum, onların seviyeleri çok iyi durumda. Cesadetli oynuyorlar, helal olsun onlara."
5
"43 YAŞIMA GİRDİM, BÖYLE OYUN GÖRMEDİM"
"43 yaşıma girdim, Galatasaray'da böyle bir oyun tarzı bulmadım. Eskiden Galatasaray'ın topu kovalamasından rakipleri yorulurdu. Galatasaray'ın 4-5 pas yaptığı anları zor çıkarırız yani. Alpaslan'a bir şey demiyorum ama Berkan da Taylan da oynada durum aynı. Sabır sabır sabır dediler ama taş çatlardı bu zamana kadar"
4
"BURAK ELMAS'A ALLAH SABIR VERSİN"
"İsyan eden yok, koşmuyorlar da. Genç oyuncu isyan eder, mücadele eder sonuna kadar. Maç sonunda bir koşayım kayayım dersin ki beni bir görsünler dersin içinden. Bu bile yok ya! Hoca da gitti Burak Elmas'a Allah sabır versin. İkinci yarıyı sessiz izledik bugün taraftarın protestosundan"
3
"FATİH HOCAYI MART'A KADAR TUTARDIM"
"Fatih hocayı ben olsam Mart ayına kadar tutardım, Avrupa maçı geliyor. Fatih hoca haklıdır haksızdır ama bence zamanlama olarak çok yanlış. Ben şu ana kadar 1 tane Süper Lig maçını izlediğini düşünmüyorum Domenec'in."
2
"7 GÜNDE 7 GOL YEDİN DOMENEC"
"7 günde 7 gol yedin. Nasıl daha iyi oynadın Domenec. Guardiola'nın yardımcısısı diyorsun ama... Nerede daha iyi oynadın ben göremedim. Bu takım dip gördü, bu halini değiştirmek için geldi. Yönetim zamansız Fatih hocayı yolladı.
1
"TRABZON MAÇI UMUT VERİR"
"Galatasaraylı oyuncular için 3 gün sonraki Trabzonspor maçı umut verir. Geldiğinden beri hiç bir şey değişmedi. Şunu da söyleyeyim Anadolu takımları buralarda oynamaya alışık ama Galatasaray gibi takımların buralarda oynayabilecek temeli yok"