Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Nihat Kahveci'den Alanyaspor - Beşiktaş yorumu
10
NİHAT KAHVECİ'NİN DEĞERLENDİRMELERİ
Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın Alanyaspor'la 3-3 berabere kaldığı maçı yorumladı.
9
"NEDEN OYUNDAN ALIRSIN?"
"3-1'le içeri giriyorsun. İkinci yarıda üçlüye dönüyorsun. İlk yarının gol atanlarını çıkarıyorsun. Salih'le N'Koudou'yu neden alırsın oyundan"
8
"KALEYE GİDİLMEMESİ İÇİN HER ŞEYİ YAPTI"
"Alanyaspor yüzde 70 topa sahip oldu. Hoca rakip kaleye gidilmemesi için her şeyi yaptı ikinci yarıda. Muleka'yı neden oynatmadı, geçen hafta 11'de oynattın. Weghorst top tut, faullere maruz kal asist yap. Daha ne yapsın"
7
"BÖYLE BÜYÜK TAKIM HOCASI OLUNMAZ"
"Böyle büyük takım hocası olunmaz. 5'liye dön bir şey demem, ama rakibe nasıl gideceğim diye hiç bir planın olmaz mı? Terminatör diye pankart açtılar, bundan sonra o pankartlar değişir herhalde"
6
"DÜN GALATASARAY'A BUGÜN BEŞİKTAŞ'A"
"Kahraman olmaya çalışan bir hakem izledik. Hakem rezaleti izledik. Böyle bir milat olabilir mi? Herkese objektif olacak dendi, dün Galatasaray'a verilmeyen penaltılar, bugün Beşiktaş'a olmayan kırmızı. 450 dakika maç izliyoruz hakemler yüzünden. Çok güzel maç izledik. Sarının yanında kırmızıyı seviyor demekki hakem"
5
"HAKEM REZALETİ GÖRDÜK"
"Her şey yolundayken bir kırmızı, her şey değişti. Ne güzel maç izliyoruz frikikler vs. Ne güzel maç izlerken hakem rezaleti gördük. Bizi de rahat bırakın güzel bir maç izleyelim artık. Başkan çıkıp konuşacak mı, yöneticiler konuşacak mı diye bekliyor taraftar. Taraftar bugün üzerinden haklı mı, haklı!"
4
"ALANYA İYİ OYNAMAYARAK 3-3'Ü BULDU"
"Hakem kadar kötü performans gösteren Valerien Ismael. 2'de 2 yapacaktın olmadı işte. Çok da iyi oynamayarak 3-3'e getirdi Alanyaspor onu da söyleyeyim. Futbola zarar vermeye çalışıyorlar. Futbolcular kahramandır, onun dışında kahraman olmaya çalışmayın"
3
"HOCAYI ANCA SAKATLANABİLİRLER DEMESİ KURTARIR"
"Hoca açıklama yapacak değil mi? Hocayı anca Salih şöyle sakatlandı, N'Koudou böyle sakatlandı demesi lazım. Öyle bir mazereti söylemesi lazım ki kendini kurtarsın. Ghezzal'ın zaten sakatlığı vardı. Diğerleri sakatlanabilir diye çıkardım demesi kurtarır."
2
"BU KADAR KAPANMAK NİYE?"
"Tarihte ilk 10 kişi kalan takım değilsin. 10 kişi kalsan da kaleye gider bu takım. Bu kadar kapanmak ne? Saiss'in golüne kadar bile iyi gidiyor işler."
1
"ŞAMPİYON OLURSA ISMAEL'İN KATKISI OLMAZ"
"Beşiktaş Ismael'le şampiyon olabilir mi? Olabilir, kadro muhteşem çünkü. Olursa da çok fazla katkısı olacağını sanmıyorum"