Arama Logo

Necati Ateş'ten Galatasaray - Fenerbahçe yorumları
7
NECATİ ATEŞ'TEN AÇIKLAMALAR
Necati Ateş, TRT Spor'da Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi yendiği maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.
NECATİ ATEŞ'TEN AÇIKLAMALAR
6
"DAHA FARKLI DA BİTEBİLİRDİ"
"Fenerbahçe hiçbir performans sergileyemedi. Tek taraflı bir maç sergiledi. 3-0 bitmiş olabilir ama daha farklı da bitebilirdi özellikle ilk yarıdaki pozisyonlardan sonra. 35 dakika gibi bir süre Fenerbahçe 10 kişi oynadı, 2 gol daha buldu o arada Galatasaray"
\
5
"ÜÇ YENİ İSİMLE DİNAMİZMİ ALDILAR"
"Şampiyon olmuş bir takım, eğlenmeler, gezmeler, dolaşmalar olur diye söylerler ya. Bu maçlar konsantre maçları. Barış, Zaniolo ve Berkan'la oynayacağım dedi Okan hoca. O dinamizmi bu üç oyuncuyla aldılar. Barış Alper her pozisyonda zorladı, hatta ilk golde aşırtan da Barış Alper'di. Çok fazla pozisyonu vardı Galatasaray'ın"
\
4
"KADRO FENERBAHÇE'NİN ÇOK ÜZERİNDE"
"Fenerbahçe iki derbiyi de 3-0 kaybetmiş oldu. Rakiplerinin hiçbirini yenemediğin bir şampiyonluk yaşayamazsın. Fenerbahçe'nin hiçbir rakibini yenemeden şampiyon olması beklenemezdi. Bu kadro kalitesi Fenerbahçe'nin çok üzerinde, kimse kusura bakmasın. Oyuncuların kariyerlerine baktığın zaman zaten çok ağır basıyor Galatasaray. Bazıları katılır, bazıları katılmaz"
\
3
"FENERBAHÇE BUNA RAĞMEN İYİ KOVALADI"
"Buna rağmen Fenerbahçe iyi kovaladı şampiyonluğu. 8 puan fark çok ciddi, ikinciliği de kaptırabilirler. Çok iyi bir oyunla galip geldi Galatasaray. Kazanıp şampiyon olmak ayrı oldu, tebrik ediyoruz Galatasaray'ı"
\
2
"DUYDUKLARIM TRANSFER EDİLİRSE ÇOK İYİ"

"Duyduğum oyuncular transfer edilip mevcut kadro tutulursa Galatasaray çok iyi bir Avrupa dönemi geçirebilir. Çok iyi oyuncularla görüştüklerini duydum. Hem Icardi, hem Rashica'yı tutmak istiyorlar. Zaniolo çok ciddi bir silahı olacak Galatasaray'ın. Orta sahaya çok ciddi takviyeler yapılabilir. Satılacak oyuncular giderse oralara çok iyi oyuncularla görüşüyorlar. Galatasaray çok doğru yolda ilerliyor diyebilirim"

\
1
"JESUS'UN YAPTIĞI BÜYÜK SAYGISIZLIK"
"Jesus'un konuşmadan gitmesi büyük saygısızlık. Hata bende de anlat, sen bu takımın generali değil misin. Herşeyden önce camianı temsil ediyorsun sen orada. Olur mu öyle şey!"
\