Arama Logo

Mustafa Muhammed için Mısır'dan transfer açıklaması
4
GÜNDEM MUHAMMED
Galatasaray'da performansı zaman zaman eleştirilen Mustafa Muhammed, son oynanan Beşiktaş derbisinde kaçırdığı penaltı sonrası gündem olmuştu. Takımın penaltıcısı Cicaldau'ya topu vermeyip atışı kendisi kullanan Mısırlı golcü, Ersin'i aşamamış ve sarı-kırmızılıların sahadan puansız ayrılmıştı.
3
MISIR BASINI YAZDI
Sarı-kırmızılı taraftarlar, Muhammed'in kaçırdığı penaltıyı tartışırken, yıldız isim hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Mısır basını, Galatasaray'ın satın alma opsiyonunu kullanıp bonservisini almak istediği golcü oyuncuyla ilgili özel bir haber yayınladı.
2
AÇIKLAMA GELDİ

Habere göre; ismi Mısır'ın köklü kulübü Al Ahly ile anılan Muhammed'in bonservisi belli oldu. Sarı-kırmızılı kulübün, yıldız ismi 10 milyon Euro'dan aşağı bir fiyata satmayacağı belirtildi.

1
"10 MİLYON EURO"
Adı Al Ahly ile anılan Muhammed'le ilgili isim vermeden bir kulüp yetkilisiyle görüşüldü. Bu kaynak, "Mustafa Muhammed tabii ki harika bir futbolcu. Ancak elimizde forvet alternatiflerimiz var. Ayrıca Galatasaray opsiyonu kullanıp onu gelecekte satarsa, isteyeceği rakam 10 milyon euronun altında olmayacak. Bugünün şartlarında böyle bir bonservis bedeli ödeyemeyiz." dedi.