Arama Logo

Mircea Lucescu'dan F.Bahçe için flaş sözler
5
LUCESCU'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR
Dinamo Kiev Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Fenerbahçe'ye UEFA Avrupa Ligi'nde 2-1'lik skorla kaybetmelerinin ardından Romanya basınına konuştu. İşte deneyimli teknik adamın sözleri...
LUCESCU'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR
4
"AŞIRI AGRESİFLERDİ"

"İstanbul'da neler oldu?"

"Fenerbahçe maçı boğa güreşi gibiydi. Maçın ilk dakikalarında Fenerbahçeli futbolcular kendilerini yere atıyorlardı. Sonradan agresif davranmaya başladılar ve sonuna kadar böyle devam ettiler. Aşırı bir agresiflik gösterdiler"

\
3
"TEPKİSİNİ MERAK EDİYORUM"
"Jorge Jesus'un sertlik ve faul sayıları açıklamaları"

"Hastanedeki iki futbolcuya nasıl tepki vereceğini görmek isterim. Shaparenko ve Buschan Barcelona'ya gitti, ameliyat olacaklar. Shaparenko'nun çapraz bağları koptu, 6 ay yok. Kaleci de dizinden sakatlandı ve en az bir ay yok. Başka dertlerimiz yokmuş gibi!"
\
2
"F.BAHÇE'DE BASKI VARDI"
"Fenerbahçeli futbolcuların üzerinde baskı vardı. Şiddete teşvik edildiler ve şiddetle karşılık verdiler. Bu maçtan önce rövanştan ve intikamdan bahsediyorlardı. Biz onları Şampiyonlar Ligi'nden eledikten sonra."
\
1
"KORKUNÇ HOŞGÖRÜLÜYDÜ"

"Hakemi beğendiniz mi?"

"Hakem korkunç derecede hoşgörülüydü. Bu Fenerbahçe'nin sert oynamasına izin verdi. Fenerbahçe taraftarının baskısına boyun eğdi. Taraftarlar sahaya ellerine ne geçerse attılar. Bize hakaret ettiler.

\