Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Metin Tekin'den Beşiktaş değerlendirmesi
6
METİN TEKİN'İN YORUMLARI

Metin Tekin, Beşiktaş'ın Konyaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçı NTV'de değerlendirdi.

5
"MUAZZAM BİR PROFİL ÇİZDİ"

"Konyaspor 38 maçın sonuna kadar kovalayan, hiçbir zaman düşmeyen ve ikincilik yarışının içinde kalan muazzam bir takım profil çizdi. Genç ve kendini ifade eden bir İlhan Palut vardı. Yılın teknik direktör adaylarından biridir kesinlikle. Sadece kazandığı sonuçlarla değil, oynattığı oyunla bitirdi sezonu."

4
"İKİNCİ YARI TEK KALE OYNADI"

"İkinci yarı Beşiktaş oyunu tek kale oynadı. Atiba'nın oyuna girişiyle gelen orta saha dengesi, Emirhan'ın kıpır kıpır oluşu. Ghezzal'ın isteği gelecek sezon için güzel fotoğraftı Beşiktaş adına."

3
ISMAEL DEĞERLENDİRMESİ!

"Larin'in oyundan çıkışı sanki veda gibiydi. Kadrodan çok kafasında oyun oluşturan bir teknik adam. Bu oyuna göre bir kadro oluşturacak. Fiziksel kaliteye vurgu yaptı daha önce. 1) Fizik kalite orjinli bir oyun. 2)Topu çok talepkar olmayan, alıp oynayan değil, kapıp oynayan bir Beşiktaş izleyeceğiz. Zaman zaman Beşiktaş tempoyu sever ama domine etmesi lazım oyunu."

2
"TEMPOLU OYUNA DAYALI BEŞİKTAŞ"

Benim tahminim, fizik kalitesi yüksek ve baskı ve tempolu oyuna dayalı bir Beşiktaş izleyeceğiz.

1
"SÖRLOTH NET BİR SANTRFOR"

"Sörloth net bir santrfor. Trabzon'da bıraktığı izler ortada. Tabii ki çok farklı bir rekabet seviyesine gitti. Beşiktaş için çok net tamamdır. Bu oyuna olur. Bu sisteme en öne yazarım."