Sporx Extra Arama Logo

Mesut Özil, Fenerbahçe için gün sayıyor!

Fenerbahçe'de yılların hasreti sona ermek üzere. Bir dünya yıldızı olan Mesut Özil çubuklu formayı giymek için gün sayıyor.
9
MESUT ÖZİL ARTIK GÜN SAYIYOR

Fenerbahçe'de yılların hasreti sona ermek üzere. Bir dünya yıldızı olan Mesut Özil çubuklu formayı giymek için gün sayıyor.

8
ARSENAL PES ETTİ

Sarı lacivertliler başkan Ali Koç ve sportif direktör Emre Belözoğlu'nun yürüttüğü transfer operasyonu sonucu dünyanın en iyi 10 numaraları arasında yer alan Mesut Özil'i transfer etti. Yıldız oyuncunun İstanbul'da yaşayacağı ev bile belli oldu. Mesut'un avukatları Arsenal ile sözleşme fesih işlemleri konusunda görüşmeler yürütüyordu. Son dakika bilgisine göre Arsenal pes etti ve Mesut Özil'e izin çıktı.

7
ÖZEL JETLE İSTANBUL'A GELECEK

Takvim'in haberine göre; Başkan Ali Koç da özel jetini Londra'ya gönderme kararı aldı. Başkan Ali Koç'un özel jeti İstanbul'a Mesut Özil birlikte dönecek.

6
STADYUMDA BÜYÜK BİR İMZA TÖRENİ

Ülker Stadyumu'nda muhteşem bir imza töreni için hazırlık yapıldığı da öğrenildi. İmza töreninin TV'den canlı yayınlanacağı da gelen haberler arasında.

5
10 NUMARA HASRETİ BİTECEK

Alex'in gidişinin ardından gerçek anlamda bir 10 numaradan mahrum kalan ve hep eksikliğini hisseden Fenerbahçe'de Mesut Özil'in gelişiyle birlikte yeni bir dönemin başlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

4
MESUT'UN AĞABEYİ ATEŞI YAKTI

Fenerbahçeli taraftarların dört gözle beklediği Mesut Özil transferi için heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Yıldız futbolcunun ağabeyi Mutlu Özil, sosyal medya hesabından Fenerbahçe paylaşımında bulundu. Mutlu Özil, sosyal medya hesabından paylaştığı bir hikayede, Fenerbahçe'nin logosuna yer verirken, paylaşımın altına da göz kırpma emojisi koydu.

3
AİLECE FENERBAHÇELİ

Aileden Fenerbahçeli olan Mesut Özil, geçtiğimiz günlerde Almanya'da babasını ziyaret ederek transfer haberini vermiş ve onayını istemişti.

2
GERÇEK BİR DÜNYA YILDIZI

Mesut Özil Avrupa'da son 20 yılda en çok asist yapan 4. oyuncu. Fenerbahçe, gerçek anlamda bir dünya yıldızını kadrosuna katıyor.

1
EŞİ DE GELMEYİ ÇOK İSTEDİ

Mesut Özil'in eşi Amine Özil de İstanbul'a gelmeyi çok istedi. Bu bakımdan sorunsuz bir transfer gerçekleşiyor.