Sporx Extra Arama Logo

Mesleklere göre derbi tahmini
6

MESLEĞİNE GÖRE DERBİ TAHMİNİ

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi öncesinde tahmin konusunda vatandaşa iniyoruz ve 5 farklı meslek grubundan, 5 farklı derbi tahmini alıyoruz. Bakalım hangisinin tahmini senin için daha uygun. Beğendiğin tahmini, Bilyoner.com'da oynayabilirsin.
5

DOKTORDAN DERBİ TAHMİNİ

Derbiler her zaman gergin maçlar oluyor, ben de bir doktor olarak öncelikle iki takımın oyuncularının da herhangi bir sakatlık olmadan maçı sağlıklı tamamlamasını umuyorum. Son dönemde iki takım arasındaki derbilerin sakin geçtiğini göz önüne alarak da, tarihi geçmişine göre sakin bir derbi olmasını bekliyorum. Aynı zamanda iki takımın da hücumda problem yaşadığını da göze alarak, maçın 2,5 alt biteceğini tahmin ediyorum.

Bilyoner.com'da 1,65 orandan 2,5 Altı seçeneğine hemen oynamak için tıklayın! http://bit.ly/2JrB4O8

4

POLİSTEN DERBİ TAHMİNİ

Bir emniyet görevlisi olarak vatandaşın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Derbilerde de holiganlar sokaklara inip, insanlara zarar verebiliyor. Önce dileğimiz, dostluğun öne çıkacağı, iki takım taraftarlarının ailesiyle birlikte rahatlıkla sporun kardeşlik olduğunu özümseyebileceği bir derbinin geçmesi. Sonuç olarak emniyetli bir tercih de yapayım kendime göre. Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu durumu göz önüne alarak, Galatasaray yenilmez diyorum.

Bilyoner.com'da 1,14 orandan Galatasaray 1-X seçeneğine hemen oynamak için tıklayın! http://bit.ly/2JrB4O8

3

BAKKALDAN DERBİ TAHMİNİ

Bizim hayatımı ince hesaplarla geçiyor. Derbi öncesinde de detaylı bir inceleme yaptım. Galatasaray evinde gerçekten çok etkili bir takım ama son haftalarda iki takımın da gol yollarında problem yaşadığını görüyoruz. Galatasaray kazanır ile karşılıklı gol yok arasında kaldım ama Fenerbahçe'nin derbilerdeki farklı oyunlarını da göz önüne alarak, karşılıklı gol yok tercihini öneriyorum.

Bilyoner.com'da 1,65 orandan Karşılıklı Gol Yok seçeneğine hemen oynamak için tıklayın! http://bit.ly/2JrB4O8

2

SİGORTACIDAN DERBİ TAHMİNİ

Galatasaray - Fenerbahçe derbileri, hem maça gidenler, hem de evlerinden takip edenler için ciddi sağlık riskleri taşıyor. Bu yüzden herkesi maçtan önce sağlık sigortası yaptırmaya davet ediyorum. Şaka bir yana, dostluk içinde, kimsenin kılına bir zarar gelmeden dünyaya örnek olacak bir derbi geçmesini diliyorum. Maçı analiz ettiğimde de bir sigortacı olarak bana en risksiz tercih, 3,5 üstü gibi geliyor.

Bilyoner.com'da 1,10 orandan 3,5 Altı seçeneğine hemen oynamak için tıklayın! http://bit.ly/2JrB4O8

1

ÖĞRETMENDEN DERBİ TAHMİNİ

Öncelikle herkese olumlu örnek olacak bir derbi geçmesini diliyorum. Bu konuda da hem taraftarlara, hem de saha içinde görev alanlara büyük görev düşüyor. Çocuklar bu futbolculara özeniyor, bu teknik direktörleri örnek alıyor. Bu yüzden geleceğimizi düşünerek, şiddetten uzak bir maç olmasını istiyorum. Tahmine gelirse, Galatasaray'ın şu anda Fenerbahçe'den daha iyi durumda olduğunu düşünerek Galatasaray galibiyeti öneriyorum.

Bilyoner.com'da 1,85 orandan Galatasaray kazanır seçeneğine hemen oynamak için tıklayın! http://bit.ly/2JrB4O8