Sporx Extra Arama Logo

Mesleklere göre derbi tahmini
6

MESLEĞİNE GÖRE DERBİ TAHMİNİ

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi öncesinde tahmin konusunda vatandaşa iniyoruz ve 5 farklı meslek grubundan, 5 farklı derbi tahmini alıyoruz. Bakalım hangisinin tahmini senin için daha uygun. Beğendiğin tahmini, Bilyoner.com'da oynayabilirsin.
5

DOKTORDAN DERBİ TAHMİNİ

Derbiler her zaman gergin maçlar oluyor, ben de bir doktor olarak öncelikle iki takımın oyuncularının da herhangi bir sakatlık olmadan maçı sağlıklı tamamlamasını umuyorum. Son dönemde iki takım arasındaki derbilerin sakin geçtiğini göz önüne alarak da, tarihi geçmişine göre sakin bir derbi olmasını bekliyorum. Aynı zamanda iki takımın da hücumda problem yaşadığını da göze alarak, maçın 2,5 alt biteceğini tahmin ediyorum.

Bilyoner.com'da 1,65 orandan 2,5 Altı seçeneğine hemen oynamak için tıklayın! http://bit.ly/2JrB4O8

4

POLİSTEN DERBİ TAHMİNİ

Bir emniyet görevlisi olarak vatandaşın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Derbilerde de holiganlar sokaklara inip, insanlara zarar verebiliyor. Önce dileğimiz, dostluğun öne çıkacağı, iki takım taraftarlarının ailesiyle birlikte rahatlıkla sporun kardeşlik olduğunu özümseyebileceği bir derbinin geçmesi. Sonuç olarak emniyetli bir tercih de yapayım kendime göre. Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu durumu göz önüne alarak, Galatasaray yenilmez diyorum.

Bilyoner.com'da 1,14 orandan Galatasaray 1-X seçeneğine hemen oynamak için tıklayın! http://bit.ly/2JrB4O8