Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Mert Hakan Yandaş paylaşılamıyor
5
MERT HAKAN'A BİR TALİP DAHA
Fenerbahçe'nin tecrübeli oyuncusu Mert Hakan Yandaş'a, CSKA Moskova'nın ardından Glasgow Rangers'ın da talip olduğu öne sürüldü. (Akşam)
4
TRANSFERDE KAPIŞ KAPIŞ
Fenerbahçe'nin 2021-22 sezonunu ikinci sırada tamamlamasında başrol oynayan isimler arasında yer alan Mert Hakan Yandaş, transferde aranan adam konumuna geldi. CSKA Moskova'nın resmi teklifte bulunduğu oyuncu için Atalanta, Torino gibi takımlar da dirsek teması kurmuştu.
3
İKİNCİ RESMİ TEKLİF
Mert Hakan Yandaş için CSKA Moskova'nın yaptığı 5 milyon euroluk teklifi reddeden Fenerbahçe, bu kez Rangers'dan resmi teklif aldı. İskoç devi, Mert Hakan Yandaş için ilk kez mayıs ayının başında Fenerbahçeli yetkililer ile temasa geçip oyuncunun durumunu sormuştu.
2
HİÇ DÜŞÜNMEDEN RET

Ancak Rangers'ın Mert Hakan Yandaş için yaptığı teklif 4 milyon euro olunca Fenerbahçe bu rakamı hiç düşünmeden reddetti. İskoç devinin teklifi, CSKA Moskova'nın da altında kalırken Fenerbahçe'nin talebi çok daha yüksek seviyeler. Rangers'ın Fenerbahçe'nin kapısını yeni bir teklifle çalıp çalmayacağı merak edilirken, Mert Hakan Yandaş için CSKA Moskova'nın da teklifini yükselteceği iddia edilmişti.

1
10 ASİSTLİK KATKI
Bu sezon Fenerbahçe formasıyla ligde 24 maça çıkan Mert Hakan Yandaş, 10 asistlik performans sergilemişti. Sarı-Lacivertlilerle 2 yıl daha sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki futbolcunun güncel piyasa değeri 3,5 milyon euro.