Arama Logo

Mehmet Demirkol'dan gündeme dair açıklamalar
9
MEHMET DEMİRKOL'DAN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALAR
Mehmet Demirkol, beIN Sports'taki beIN Manşet programında gündeme dair açıklamalarda bulundu
8
''İZİN VERMEMEMİZ LAZIM"
"Türkiye - Arnavutluk maçında önemli olan bizim isteklerimiz doğrultusunda maçın oynanması. Rakibin oynamasına izin vermememiz lazım. Şenol Güneş, Beşiktaş'ta Cenk Tosun'u kenarda oynatmıştı, yarın 4-4-2'ye yakın bir diziliş bekliyorum. Burak'la Cenk'in oynayacağını düşünüyorum."
7
"CENGİZ ÜNDER ÇOK FARKLI BİR OYUNCU"
"Çağlar Söyüncü'de büyük gelişme var. Kaleci ve defans pozisyonunda alternatiflerimiz çok fazla. Cengiz Ünder çok farklı bir oyuncu. Cengiz varken Cengiz'e göre oyun planı yapabilirsiniz. Milli takım Cengiz olmadan da yapabiliyor bu da güzel bir şey."
6
"TERCİH HATALARI"
"Şenol Güneş'in röportajından anladığım şu; Beşiktaş'ta göreve başladığında Fikret Orman ve Şenol Güneş'in bireysel hedefi vardı. Bu hedeflere ulaştılar fakat sonrasında Fikret Orman'ın tercih hataları süreci ekledi. Şenol Güneş'in oyun tarzı ile Abdullah Avcı'nın oyun tarzı aynı olsa farklı olurdu"
5
"ÇOK KÖTÜ BİR TABLO.."
"Fikret Orman aday olmadı fakat Serdal Adalı, Orman ekolünün devamı sayılır. Serdal Adalı başkan olursa çok kötü bir tablo olmadığı takdirde Abdullah Avcı ile devam eder."
4
"STEVEN GERRARD'IN DA.."
"Ahmet Nur Çebi ve Hürser Tekinoktay'ın kafasında farklı teknik direktörler olduğunu duyduk. Beşiktaş'ta teknik direktörlük için Steven Gerrard'ın da ismi geçiyor, Sergen Yalçın'ın da ismi geçiyor. "
3
"ŞAMPİYONLUK KAZANIR MI?"
"Abdullah Avcı iyi bir kadro kurucu teknik direktör. Şampiyonluk kazanır mı? Bunu bilmiyorum. Şu ana kadar kazanamadı." 
2
"4 YIL ÜST ÜSTE ŞAMPİYON.."
"Şenol Güneş, kadro mühendisliğini iyi sağlayan teknik direktördü ve başarıya ulaştı. Beşiktaş, Şenol Güneş'le birlikte 4 yıl üst üste şampiyon olabilirdi. Şampiyon olamadığı 2 sezonda da yarışın içerisinde kaldı. "
1
"VAR MI BUNDAN ÖTESİ?"
"Galatasaray'da sert bir divan kurulu oldu. Tamamını da takip ettim. İşim bu olmasa takip etmezdim. Galatasaray'da Mustafa Cengiz'e karşı çok ciddi muhalefet var. Mustafa Cengiz ibra edilmedi. Var mı bundan ötesi? Bizim kulüplerimizde başkan yönetmiyor, yönetiliyor. Başkan sosyal medya tarafından, medya tarafından, taraftar tarafından yönetiliyor."