Sporx Extra Arama Logo

Mario Balotelli sonrası 4 golcü adayı

Beşiktaş, transferde titiz bir çalışma yürütürken tüm gözler forvet adaylarına çevrildi, alternatifler belirlendi. İşte Sergen Yalçın'ın Balotelli vetosu sonrası öne çıkan isimler...
7
BALOTELLI SONRASI 4 ADAY
Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta tüm gözler forvet adaylarına yöneldi. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin, Mario Balotelli’nin Sergen Yalçın tarafından düşünülmediğini söylemesinden sonra yönetim diğer isimlere yoğunlaştı. (Milliyet/Serdar Sarıdağ)
6
ZE LUIS, SEFEROVIC, CISSE

Porto’dan Ze Luis ile Benfica’dan Haris Seferovic isimleri üzerinde çalışan Beşiktaş Yönetimi, geçtiğimiz sezonu Aytemiz Alanyaspor’da geçiren Papiss Cisse’yi de alternatif forvet olarak listeye dahil etti.

5
MODESTE GÜNDEME GİRDİ

Bu üç yıldızın dışında bonservisi Köln’de olann Anthony Modeste de önerilen isimler arasında yer alıyor. Bir dönem Galatasaray'ın da radarında olan ancak eski takımı Tianjin Tianhai ile bonservis anlaşmazlığına düşen Modeste'nin transferi olmamıştı. 32 yaşındaki oyuncu 29 maçta 4 golle sezonu tamamladı

4
BALOTELLI 1 NUMARAYDI

Balotelli’nin bonservissiz olması nedeniyle yönetimin listesinde bir numarada bulunduğu ifade edildi. Listede Mario Mandzukic'in de olduğu ifade ediliyor ancak yıllık 4 milyon euro talebi işi zora sokuyor

3
DİĞERLERİ KİRALIK

Şu anda yeni bir rota çizen Kartal’da, listedeki diğer isimlerin maliyetli oyuncular olduğu ve kiralık modeli üzerinde durulacağı vurgulandı.

2
BÜTÇEYİ ZORLUYOR

Transfer limiti nedeniyle istediği gibi hareket edemeyen siyah-beyazlılar, bütçenin zorlanması halinde sadece tek bir forvet alacak.

1
LARIN'İ DE KULLAN

Yönetim, Sergen Yalçın’a yeni sezon kadrosunda Cyle Larin’e de yer vermesini önerecek. Takımdaki bazı isimlerin henüz indirim konusunda cevap vermemesi nedenleriyle transferde eli kolu bağlı olan Beşiktaş yönetimi, bu nedenle forvet çalışmalarını gerekirse tek bir isimle noktalayacak. Yine de iki forvet alacakmış gibi hareket eden yönetim, Sergen Yalçın’a bu ihtimali de anlatıyor.