Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Lucas Torreira'dan G.Saray kararı!
6
AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYOR

Lucas Torreira, menajerinin aksine Galatasaray'dan ayrılmayı düşünmüyor.

5
"ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUM"

İtalya'ya döneceği iddia edilen Uruguaylı yıldız, "Galatasaray gibi büyük bir kulüpte olduğum için gerçekten çok mutluyum. Taraftarlarla aramda özel bir bağ var. Burada şampiyonluk yaşamadan ayrılmayı düşünmüyorum" ifadesini kullandı. Başarılı futbolcunun, Okan Buruk'la yaptığı görüşmede de ayrılmayı düşünmediğini ifade ettiği öğrenildi.

4
TORREIRA'YA NET CEVAP

Başta Milan ve Fiorentina olmak üzere İtalyan kulüplerinin yoğun ilgi gösterdiği Lucas Torreira'nın transferine, yönetim kanadından da kesinlikle vize çıkmıyor.

3
TAKIMDA KALMASI İSTENİYOR

Yıllardır aranan ön liberoyu bulduklarını düşünen Galatasaraylı yöneticiler, Uruguaylı orta sahayı en azından sezon sonuna kadar kadroda tutmanın hesapları içinde.

2
15 MİLYON EURO İSTİYOR

Bonservisine 6 milyon Euro ödenen 26 yaşındaki futbolcuya, sezon sonunda da 15 milyon Euro'nun altında bir bedelle transfer izninin verilmeyeceği öğrenildi.

1
6 MİLYON EURO ÖDENDİ

Galatasaray, Lucas Torreira'yı sezon başında Arsenal'den kadrosuna katmıştı. 6 milyon euro bonservis bedeli ödenen yıldız futbolcu, Süper Lig'de 12 maçta forma giydi ve başarılı futboluyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. (Sabah)