Arama Logo

Lionel Messi'den PSG itirafı!
7
LIONEL MESSI'NİN AÇIKLAMALARI

Inter Miami forması giyen Lionel Messi, Arjantin'den OLGA'ya önemli açıklamalarda bulundu. İşte Messi'nin sözleri...

LIONEL MESSI'NİN AÇIKLAMALARI
6
"HER ŞEYİM BARCELONA'DA"

"Lionel Messi, dünya kupası şampiyonluk madalyasını nerede saklıyor?"

"Barcelona'da iyi bir şekilde saklıyorum. Müzem ve sahip olduğum her şey Barcelona'da. Kramponlarım, toplar, kupalar, madalyalar..."

\
5
ARJANTİN'DE OYNAMA İHTİMALİ

"Messi'nin Newells'te oynama olasılığı?"

"Her zaman böyle bir düşünce vardı, bu dünya şampiyonu olduktan sonra daha da arttı. Arjantin futbolunun tadını çıkarmak, Newells'ta oynamak, küçükken oradaki sahaya gitmek benim hayalimdi"

ARJANTİN'DE OYNAMA İHTİMALİ
4
FUTBOL SONRASI KARİYERİ

"Futboldan sonra ne yapacak?"

"Gerçekten bilmiyorum. Futbolla ilgili her şeyi seviyorum. Çocuklarla birlikte olmayı, bir şeyler öğretmeyi seviyorum. Sportif direktör olmak isterim ama nereden başlayacağımı bilmiyorum"

FUTBOL SONRASI KARİYERİ
3
BİR SONRAKİ DÜNYA KUPASI

"2026 Dünya Kupası'nda oynama şansı"

"Bir sonraki Dünya Kupası'nda oynayıp oynamayacağımı bilmiyorum. Henüz bunu düşünmüyorum çünkü çok zaman var. Copa America'yı düşünüyorum. Gelecek yıl oynanacak Copa America benim hedefim. Daha sonra neler olacağını göreceğiz. Bu nasıl hissettiğimle de alakalı. Önümüzde daha 3 yıl var."

BİR SONRAKİ DÜNYA KUPASI
2
PSG TERCİHİ

"PSG'ye gitmemeyi tercih eder miydi?"

"Beklediğim gibi olmadı ama her zaman her şeyin bir nedeni olduğunu söylerim. Orada işler iyi gitmese de dünya şampiyonu oldum. Her şeyin bir nedeni vardır ve böyle olması gerekiyordu."

PSG TERCİHİ
1
FRANSA'DA ISLIKLANMASI

"PSG taraftarının ıslıklaması?"

"Bu anlaşılabilir bir şey. Finalde mağlup ettiğimiz ülkedeydim ve onların yeniden dünya şampiyonu olmamasını sağladık. Arjantin Milli Takımı'nda, kulübünde dünya şampiyonu olarak tanınmayan tek oyuncu bendim"

FRANSA'DA ISLIKLANMASI