Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Levent Tüzemen'den Nelsson yorumu
7
LEVENT TÜZEMEN'DEN AÇIKLAMALAR

Levent Tüzemen, A Spor'da Sevilla'ya transferi gündeme gelen Victor Nelsson için açıklamalarda bulundu.

6
"G.SARAY MONCHI'YI ŞİKAYET ETSİN"

"Monchi, Türk futbolunun başına dert olmaya devam ediyor. Başta Galatasaray, bu Monchi'nin kulüplerden izin almadan futbolcuları caydırmaya yönelik yaptığı konuşmaların suç olduğunu UEFA'ya bildirmesi gerekiyor. Kulüpler, sözleşmesi devam eden futbolcularla gizli görüşürse ve bu tespit edilirse ceza alıyorlar bildiğim kadarıyla."

5
"G.SARAY KILI KIRK YARIYOR"

"Erden Timur, bir transfer sihirbazı olarak kılı kırk yarıyor. Hiçbir kulüp Galatasaray'a yapılan transferler konusunda bize sorulmadan transfer yapıldı demedi."

4
"FUTBOLCUNUN AKLINI KARIŞTIRIYOR"

"Monchi konuşmuş, Nelsson gitmek istiyormuş, tamam, güzel. Benim maddem var 25 milyon euro, ver git. Örnek ver Kim Min Jae'yi. İstiyorsan ödesin parayı. Sen neden futbolcunun aklını karıştırıyorsun?"

3
"KULÜBÜN DURUŞU OLMALI"

"Galatasaray'ın dediğine gidecekse, oyuncu gitsin. Sevilla ve Monchi'nin istediğine göre gitmesin. Gitmiyorsa, oturtursun kenarda, o zaman hadi oynamasın bakalım. Koyarsın rezerv takımına. Bir kulübün duruşu olması lazım. Sadece paraya yenik düşülmez. Alırsın stoper, koyarsın kenara. Bak bakalım paşa paşa gidiyor mu, özür dilerim oynamak istiyorum mu diyecek?"

2
"12 MİLYON EURO'YA OLMAZ"

"25 milyon euro serbest kalır maddesi var, ya Monchi bunu ödeyecek ya da Galatasaray'ı ikna edecek. Mesela 20 milyon euro'ya. 12+2'ye verilecek bir oyuncu değil Nelsson. Galatasaray, Monchi'nin istediği gibi at koşturacağı bir kulüp değil. Bu şekilde bir davranış biçimi olmaz."

1
"G.SARAY İSTEDİĞİ OLMALI"

"Galataray'ın istediği olmalıdır bu transferde, Monchi'nin istediği olmamalıdır."