Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Kerem Aktürkoğlu: "Hayallerim var!"
15
G.SARAY'DA YILIN SPORCUSU: KEREM

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği ödül töreninde açıklamalar yaptı. 1905 GSYİAD Galatasaray'da Yılın Sporcusu ödülünü Kerem Aktürkoğlu kazandı.

14
"GÜNÜ GELDİĞİNDE..."

Törende konuşan Dursun Özbek, "Kerem Aktürkoğlu'na transfer olduğu günden beri Galatasaray'da duruşuyla, katkısıyla teşekkür ediyorum. Kerem bundan sonra da Galatasaray'a büyük katkılar yapacaktır, buna eminim. Günü geldiğinde Türkiye'yi yurt dışında temsil edeceğinden hiç şüphem yok." dedi.

13
KEREM: "HAYALLERİM VAR"

Ödül töreninde açıklamalarda bulunan Kerem Aktürkoğlu ise "Ben Galatasaray'a hayallerimle geldim. Hayallerimi adım adım gerçekleştiyorum. Bundan sonra da hayallerim var. Bu hayaller için geride durmayacağım. Öncelikle Galatasaray armasını en iyi şekilde taşıyacağım. Sonrasında hayat bize ne getirir bilmiyorum." açıklamasını yaptı.

12
KEREM AKTÜRKOĞLU'NUN SÖZLERİ

1905 GSYİAD Galatasaray'da Yılın Sporcusu ödülünü Kerem Aktürkoğlu kazandı. Yıldız oyuncu ödül töreni sonrası GS TV'ye açıklamalar yaptı. İşte Kerem Aktürkoğlu'nun sözleri...

11
"HAK ETTİĞİMİZ YERDE OLACAĞIZ"

"Hem yeni yönetimimiz, hem biz futbolcular yeni hocamızla birlikte Galatasaray'ı hak ettiği yere çıkarmak istiyoruz. Bunun için herkes çok daha fazla çalışacak. İnşallah Galatasarayımızı hak ettiği yere ulaştıracağız."

10
"HAYALLERİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM"

"Ben ilk Galatasaray'a imza attığım zaman, sene sonunda Avrupa Şampiyonası'na gideceğim demiştim. Kısa vadeli hayalimi gerçekleştirdim. Ondan sonra Galatasaray'ın vazgeçilmez, ilk 11 oyuncularından olacağım demiştim. O hayalimi de gerçekleştirdim. Galatasaray ile Avrupa Ligi'nde oynayacağım, başarılı olacağım demiştim. O hayalimi de gerçekleştirdim."

9
"HAYALLER HİÇBİR ZAMAN BİTMEZ"

"Tabii ki hayaller hiçbir zaman bitmez, sınırlı değil. Kendime göre haallerim var. Hayallerden bir tanesi Galatasaray ile şampiyonluklar yaşamak. Bu sene inşallah yaşarım. Kulübüm ve kariyerim için gelecekte ne olur bilmiyorum. Avrupa'da oynama hayalim var. O hayalimi de gerçekleştirmek istiyorum. Önümüzdeki senelerde gerçekleşir inşallah."

8
"YUNUS İLE İYİ ANLAŞIYORUZ"

Yunus Akgün ile saha dışında çok iyi anlaşıyoruz. Saha içinde de iyi anlaşacağımıza inanıyorum. İnşallah Galatasaray'ı zirveye taşırız.

7
"ÇOK FAZLA KIRILMA MAÇI OLDU"
"Bizim geçen sezon çok fazla kırılma maçı vardı. Kasımpaşa ve Trabzonspor maçları 2-0'dan 2-2 oldu. Fenerbahçe maçını kazanıyorduk, golümüz iptal oldu, son dakika golüyle mağlup olduk. Böyle 10 maç sayabilirim. Bu bizi çok fazla düşürdü. Çok da iyi giden Avrupa grafiğimiz vardı. İki tarafı, iki kulvarı aynı şekilde götüremedik. Sorunumuz buydu."
6
"BİZ BUNA ALIŞIK DEĞİLİZ"

"Bu sene çok daha fazla başarılı olacağımıza inanıyorum. Bu sene Avrupa maceramız yok. Bu bizim için kötü bir durum. Galatasaray buna alışık değil. Galatasaray, takımını Şampiyonlar Ligi müziğiyle görmeye alışıktır. İnşallah seneye hak ettiğimiz yerde olacağımızı düşünüyoruz."

5
"OKAN HOCA ÇOK SICAK KANLI"
"Ben ilk Okan Hoca ile konuştuğumda hayırlı olsun dilemiştim. Gelecek ile ilgili planlamaları konuştuk. Çok cana yakın. Teknik direktör - futbolcu ilişkisi her zaman olmalı, ağabey - kardeş ilişkisini de çok güzel ayarlıyor. Çok sıcakkanlı. Çok başarılı olacağız bu sezon. Hocamızın, futbolculara A'dan Z'ye güzel yaklaşımı var. Bu sene daha başarılı olacağız."
4
"HER MAÇ TRİBÜNLER DOLUYDU"

"Taraftarların bize, armaya karşı olumsuz bir istekleri, hareketleri olmamıştır. Geçen sezon 13'üncü bitirdik. Hiçbir zaman desteklerinden mahrum bırakmadılar. Her maç tribünler doluydu. Futbolcularımız, ben, takım arkadaşlarım, herhangi biri hiç kimse ismini, futbolunu değerlendirmeden hepimizin tek amacı armaya layık olabilmek. O formayla sahaya en iyisini verebilmek. Bizlere desteklerini hiçbir zaman eksik etmesinler. Onların desteğiyle çok daha iyi oynuyoruz. Bu sezon inanıyorum ki şampiyon olacağız."

3
"GOL SEVİNCİM ÇOK GÜZEL OLDU"
"(Harry Potter) Gol sevincim çok güzel oldu. Bence çok yakıştı. Eklemeler çıkarmalar yapacak mıyım bilmiyorum. O anın heyecanıyla daha farklı şeyler oluyor. Ancak bu sevinç üzerinden devam edeceğim."
2
"AİLEM BENİ ÇOK MOTİVE EDİYOR"
"Ailemin bana yaklaşımında değişim olmadı. Benim kendime inanmadığım zamanlarda bana inandılar. Alt liglerdeyken bu seviyeye yakın olduğumu söylemişlerdi. En büyük gücüm, motivasyon kaynağım ailemdir. Babam her maçıma gelirdi. Babam Erzincan'da oynarken bile her deplasmana, her maça gelirlerdi. Onlar yokken kendimi yalnız hissediyorum. Hep üzerine koyacağımın farkındalar. Beni çok motive ediyorlar."
1
"Takımınız hazırsa, transferlerin çok büyük etkisi olur. Yönetimimiz bunun için canla başla çalışıyordur. Kimsenin şüphesi olmasın. Yeni sezona şu anki oyuncu grubu her şekilde hazır. Transferler olacaktır. Sezon başı kampı çok önemli. En başta gelen birliktelik, en fazla sezon kamplarında oluşuyor. Çok fazla birlikte vakit geçiriyorsun. Dostluk kamplarda belli oluyor. Şu an en iyi şey arkadaşlık. Bunu daha fazla pekiştirip, aile olup hep birlikte yardımcı olacağız."