Sporx Extra Arama Logo

Kaan Ayhan transferi için Düsseldorf'tan açıklama: "2 milyon euroyu ispatlasınlar"
6
KAAN AYHAN TARTIŞMALARI SÜRÜYOR

SPORX DIŞ HABERLER: 2. Bundesliga'ya düşen Fortuna Düsseldorf'ta Kaan Ayhan tartşmaları devam ediyor.

5
SASSUOLO & KAAN vs. FORTUNA DÜSSELDORF

Sassuolo ve Kaan Ayhan cephesi serbest kalma maddesinin 2 milyon euro olduğunu savunurken, Fortuna Düsseldorf ise serbest kalma maddesinin tarihinin geçtiğini ve oyuncusunu almak isteyen kulüplerin kendileriyle pazarlık yapması gerektiği tezinde...

4
"DURUM GAYET AÇIK, SÜRESİ BİTTİ"

Fortuna Düsseldorf Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Thomas Röttgermann, "Durum gayet açık ve bizim açımızdan güvenli. Sözleşmesinde yer alan serbest kalma maddesinin bir bitiş tarihi ve belirli koşulları vardı. Biz kurallara uygun davranıyoruz. Ancak, İtalyanlar açısından bariz bir şekilde durum böyle değil ve artık dolayısıyla top bizde de değil." ifadelerini kullandı.

3
KAAN, KALMAK İSTEMEDİĞİNİ İLETTİ

Bild'e göre Kaan Ayhan, Fortuna yetkililerine kulüpte kalmak istemediğini ve başka bir kulübe gitmek istediğini iletti. Sassuolo ise serbest kalma maddesi tartışmasının ortasındayken Fortuna ile de anlaşmak istiyor ve bir yandan da hukuki olarak araştırmalarına devam ediyor.

2
UZUN SÜREDİR BEKLEYİŞTE

Fortuna cephesi ise 2 milyon euro'luk maddenin süresinin dolduğunu ve kendileriyle pazarlık yapılmadan bu transferin olmayacağını savunuyor. Kaan Ayhan ise uzun süredir beklemede ve Sassuolo için hazır olmasına rağmen bir türlü imza atamıyor. Sassuolo dışında Kaan'ın temsilcileri de bir hukuk mücadelesi veriyor.

1
"İSPATLARSA KABUL EDERİZ"

Thomas Röttgermann, "Kaan kendi düşüncesinde yalnız. Çok sıradışı bir durumda ama onu suçlamıyor. Şu an biz ve Kaan ayrı ayrı noktalardayız. Yine de sözleşmede 2 milyon euro'luk bir madde olduğunu ve bunun hala geçerli olduğunu savunuyorlar ve ispatlayabiliyorlarsa bunun sonuçlarını kabul edeceğiz." diyerek sözlerini noktaladı.