Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jorge Jesus'tan ilginç idman kuralı
5
OTORİTESİ SAĞLAM

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Jorge Jesus, çalışmaya başladığı andan itibaren koyduğu kurallarla Samandıra'da otoritesini sağlamış durumda...

4
OYUNCULARA BİRÇOK KURAL KOYDU

Sarı-Lacivertlilerin teknik patronu, göreve başlar başlamaz koyduğu kurallarla futbolculara adeta nefes aldırmıyor. Portekizli hoca, bu sayede öğrencilerinin daha fazla odaklanmasını ve disipline girmesini sağlıyor.

3
9'DAN SONRA İDMANA GELEN YANDI

Fenerbahçe'nin teknik direktörü sabah 9'dan sonra idmana hiçbir futbolcusunun gelmesini istemiyor. O saatten sonra gelen futbolcular da euro üzerinden belirli miktarda ceza ödemek zorunda kalıyor.

2
PARA PERSONELE DAĞITILIYOR

Toplanan paralar da ay sonunda Fenerbahçe kulübündeki personele dağıtılıyor. Böylece hem oyuncular hem de kulüp personeli daha da motive oluyor. Jorge Jesus'un sadece futbolcularına değil, ekibine hatta kendisine de tavizi yok.

1
KİLOYA DİKKAT!
Tüm kulüplerde uyguladığı sistemi Fenerbahçe'ye de getiren Portekizli hoca, her fazla kiloya yine Euro üzerinden ceza kesiyor. Toplanan para ile Samandıra çalışanlarına hediye alınıyor. Jesus, disiplinli çalışmanın mükafatını, Süper Lig ve Avrupa maçlarında elde ettiği sonuçlarla şimdilik almış gibi gözüküyor. (Takvim)