Sporx Extra Arama Logo

İşte Galatasaray'ın stoper adayları!
7

İŞTE STOPER ADAYLARI...

Fatih Terim'in "Bir stoper istedim, olursa olur olmazsa da yapacak bir şey yok" sözlerinin ardından arayışlarını sıklaştıran yönetim, son güne kadar bu transferi bitirmeyi planlıyor. İşte Galatasaray'ın stoper adayları...
6

ARJANTİN BASINI DUYURDU

TyC Sports'un özel haberine göre, kadrosunu stoper transferi ile güçlendirmek isteyen Galatasaray, Velez Sarsfield'ın 26 yaşındaki oyuncusu Lautaro Gianetti'ye teklif götürdü. Velez altyapısından yetişen 26 yaşındaki oyuncu bu sezon 14 maçta görev alırken 1 asist yaptı. Gianetti'nin Velez ile olan sözleşmesi 2022 yılında sona eriyor.

5

MUSTAFI

Arsenal'de Mikel Arteta dönemi öncesinde gözden çıkarılan Mustafi, İspanyol hocanın "herkes kalacak" sözünün ardından beklemeye alınmıştı. Son gün çok büyük bir sürpriz olmazsa Mustafi, İngiliz ekibinde kalacak.
4

LYANCO

Galatasaray, menajerler tarafından sarı - kırmızlı takıma önerilen Lyanco için harekete geçti. Wolfsburg ve Galatasaray'ın sıcak baktığı oyuncu kiralık olarak kadroya katılmak istenecek. Teknik direktör Fatih Terim'in yoğun stoper isteğini geri çevirmek istemeyen yönetim, 22 yaşındaki oyuncu için İtalya'ya giderek ve Torino ile temaslarda bulunacak.
3

DRAGOVIC

Galatasaray, Leverkusen'de gözden çıkarılan Dragovic için araştırmalarda bulundu. Scout ekibinin incelemeleri sonucunda oyuncu için olumlu rapor çıktı. Fatih Terim'in listesinde yer almayan Dragovic, son güne kadar bir isimle anlaşılmaması durumunda alternatif olarak transfer edilebilir.
2

DIEGO ANGELO

Antalyaspor'da kadro dışı konumunda bulunan Diego, Galatasaray'a önerilen bir diğer stoper oyuncusu oldu. Sarı - kırmızılılara transferi düşük bir ihtimal olsa da oyuncunun maliyetinin fazla olmaması Galatasaray'ı bu transfere itebilir.
1

MERT ÇETİN

Mutlak bir stoper transferi yapmak isteyen Galatasaray'da Mert Çetin sesleri dinmek bilmiyor. Her ne kadar kulübü Roma, Mert Çetin'i bırakmak istemese de bu transfer için son güne kadar girişimlerini sürdürecek. Teknik direktör Fatih Terim'in de oyuncuyu bizzat arayıp, ikna etmeye çalışacağı öğrenildi.