Arama Logo

İsmail Kartal: "Bu oyun bize yakışmadı"
9
İSMAİL KARTAL'DAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, 2-1 kazandıkları Fatih Karagümrük maçının ardından açıklamalarda bulundu.
İSMAİL KARTAL'DAN AÇIKLAMALAR
8
"OYUN BİZE YAKIŞMADI"
"İlk yarı oynadığımız futbol bize yakışmadı. Rakibimiz de maça çok iyi hazırlanmış. Biz istediklerimizi yapamadık, rakibimiz de izin vermedi. Devre arasında yaptığımız değişiklik ve oyuncuların silkelenmesi için konuştuk. İkinci yarı biraz kendimiz gibi oynamaya başladık. Daha farklı da kazanabilirdik, çok net pozisyonlarımız var. Şampiyonluk yolunda çok büyük bir adım attık bugün. 3 günde bir maç yapıyoruz, uzun zamandır bu kadar istediklerimizden uzak bir maç oynamamıştık. Karagümrük iyi bir takım, Tolunay Kafkas'ı tebrik ediyorum. Bizi gerçekten çok zorladılar. Kadın basketbol takımımız şampiyon olmuş. Onları da tebrik ediyorum, hayırlı olsun."
\
7
"KRUNIC DEĞERLİ BİR OYUNCU"
"Szymanski cezalı, Mert Hakan sakat. Biz de orada Krunic'i kullandık. Bir gol kaçırdı ve demoralize oldu. Krunic bizim için değerli bir oyuncu."
\
6
"EN İYİ LIVAKOVIC'İ GÖRDÜK"
"Livakovic, bugüne kadarki en iyi oyununu sergiledi. Onu da tebrik ediyorum."
\
5
BASIN TOPLANTISI
"Ben hayatımı bu işe adamışım. Oyuncularım biliyor ki; bu takımda kim çalışırsa, hoca onu oynatır. Oyuncularımla samimi bir ilişkim var. Devre arası yaşanmışlıklarım ile ilgili konuştum onlarla, benim için çok zor olmadı. Oyuncularımın bana olan saygısı sayesinde karşılıklı güvene dayalı bir ilişkimiz var."
BASIN TOPLANTISI
4
"BATSHUAYI İLE HEP İLGİLENDİK"
"Batshuayi kalbi çok temiz bir çocuk. Onunla ilgilenerek bugünlere geldik. Kolay değil tabii, benim samimiyetimi görüyorlar. Ben de onların samimiyetini görüyorum. Bizi eleştirenler eleştirebilir. Ben sosyal medyaya çok bakmıyorum, işime konsantreyim."
\
3
"YABANCI VAR DAHA İYİ OLACAK GİBİ"
"Hakemlerimiz bugün doğru bir maç yönettiler. Oyuncum bana, 'Hocam ben dokunmadım bile, kendini attı' dedi. Biz karşı karşıyayken penaltı verildi, VAR'dan iptal edildi sonra. Sanki yabancı VAR hakemleri ile daha iyi olacak gibi duruyor."
\
2
"İSTEYEN ELEŞTİRSİN"
"Bu yarış sezon sonuna kadar gidecek gibi duruyor. Bizim için şimdi sıradaki en önemli maçımız Olympiakos maçı. Beni eleştiren, eleştirebilir. Ancak günün sonunda bakalım ne olacak, hep beraber göreceğiz."
\
1
"LIVAKOVIC DUYGUSAL BİR ÇOCUK"
"Livakovic, Hırvatistan Milli Takımı'nın kalecisi. Duygusal bir çocuk, onunla ilgilenmeniz gerekiyor. Sene başından beri onunla ilgilendik. Bugün nasıl bir kaleci olduğunu gösterdi herkese. Sene başından beri yüzde 100 diyemiyorduk. Livakovic işte bu."
\