Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ismael'den maç sonu transfer mesajı!
5
ISMAEL MAÇ SONRASI KONUŞTU
Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 1. haftasında evinde Kayserispor'u 90+6. dakikada attığı golle 1-0 yendi. Maçın ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael açıklamalar yaptı.
4
"İKİNCİ YARI DAHA İYİYDİK"
Zor bir maç oldu. Sezonun ilk maçı, duyguların da karmaşık olduğu bir maçtı. Maçın geneli inişli çıkışlıydı. Zaman zaman kontrol bizdeydi, zaman zaman rakipteydi. İkinci yarı daha iyiydik, domine ettik. Daha çok fırrsat bulduk. Takım çok iyi mentalite gösterdi. Son dakikalarda golü bulduk. Taraftara teşekkür ederim, golü son dakikalarda bulmuş olabiliriz ama bu bizim mantalitemizi gösterir.
3
TRANSFER SÖZLERİ
Josef'in sakatlığı devam ediyor, Welinton sakatlandı, Emirhan gitti ve sürpriz oldu. Çözümler üzerinde çalışıyoruz. Mümkün olan en kısa sürede kadro derinliğimizi daha da geliştirmek istiyoruz. Daha vaktimiz devam ediyor. Geliştirmemiz gereken yerler var. Bazı kilit oyunculardan mahrum olunca işler karışıyor.
2
"AYNI GEMİDEYİZ"
Ben geldiğimden beri futbolcularımız çok çalışıyor. Herkes elinden gelenin en iyisini veriyor. Hoca bir tarafta, futbolcular bir tarafta değil. Hepimiz aynı gemideyiz.
1
SİSTEM AÇIKLAMASI
Üçlü sistemi biliyoruz, bu konuda iyi bilgilerimiz var. Maçı kazandıracak hamlelere karşı hep esnek olduğumu söylemiştim. 3-4-3 ya da 4-3-3 konusunda esnekliğimiz devam edecek. Bir şeyleri değiştirmek gerekirse değiştiririz.