Arama Logo

İlker Yağcıoğlu'ndan değerlendirme
7
İLKER YAĞCIOĞLU'NDAN DEĞERLENDİRME
Spor yorumcularından İlker Yağcıoğlu, Fenerbahçe'nin deplasmanda Sivasspor ile 2-2 berabere kaldığı karşılaşmayı TRT Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte o değerlendime...
İLKER YAĞCIOĞLU'NDAN DEĞERLENDİRME
6
"BÜYÜK BİR KAYIP"

"Bu kayıp aşırı büyük bir kayıp. Bu maçtan önce yine Fenerbahçe'nin avantajı vardı. Tüm maçlarını kazandırsa şampiyon oluyordu ancak şimdi hem deplasmanda Galatasaray'ı yenip hem de Galatasaray'ın puan kaybetmesini bekleyeceksin."

\
5
"BEKLER KATKI SAĞLAMADI"

"Bugün oynanan oyun aşırı kötüydü. Bekler neredeyse 0 katkı sağladı bu maçta. Becao ve Djiku çok iyi maç oynadı ama Osayi çok kötü oynadı. Ferdi'de kendi üzerine düşeni yaptı diyebiliriz."

\
4
"BİREYSEL SAVUNMA VARDI SADECE"

"Szymanski sahadaydı ama kendisini hiç göremedik. Normalde yaptığı savunma yardımı da çok düşüktü. Sezon başında yapılan takım savunmasından çok bireysel savunmaya bir dönüş vardı bu karşılaşmada."

\
3
"İRFAN SAHANIN EN İYİSİYDİ"

"Çok kötü oynanan bir 45 dakika vardı. İrfan Can Kahveci'ye helal olsun sezon başında oynadığı oyunu aynı şekilde devam ettirdi ve bence sahanın en iyisi oldu."

\
2
"DEĞİŞİKLİKLERİ GOL NEDENİYLE YAPMADI"
"İsmail Kartal 0-0 devam eden oyunda devre arasında yapacağı değişiklikleri Fred'in golüyle öne geçti diye yapmadı."
\
1
"TÜM SEZONUN EMEĞİNİ BİTİRDİ"

"Bu saatten sonra şampiyonluk çok ama çok zor duruma girdi. İsmail Kartal son 2 haftada yaptıkları değişikliklerle tüm sezonun emeğini bitirdi."

\