Sporx Extra Arama Logo

Gürcan Bilgiç: "Fenerbahçe'de tek güzellik, tur"
10
GÜRCAN BİLGİÇ: "F.BAHÇE'DE TEK GÜZELLİK TUR"

Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'yı 1-0'lık skorla elediği Ziraat Türkiye Kupası son 16 maçı sonrası A Spor'da değerlendirmelerde bulundu.

9
"HERKES KAZANACAK OYUN PEŞİNDE"

Fenerbahçe 5'te yaptı. Şu zamanda iyi oyun - kötü oyun tartışmasına girmek doğru değil. Taraftarın olmadığı stadyumlarda takımlar, iyi ve heyecanlı, taraftarı stadyuma gelmeye ikna edecek futbolun peşine düşmüyorlar. Hepsi kazanacak oyunun peşindeler.

8
"FUTBOLCUYA HAYDİ KOŞ DEMEK KOLAY DEĞİL"

3 günde 1 maç temposuna girince futbolcuya 'Haydi koş, haydi mücadele et' demek çok kolay olmayabilir.

7
"BU MODELLE 5'TE 5 BEKLEDİ"

Erol Bulut tarafından bakınca, ne beklediğinize bağlı Kasımpaşa maçında. Daha kontrollü bir oyunu seçti Erol Bulut ve bu modelle 5'te 5 geldi. Başladığı model buydu.

6
"CİDDİ BİR ROTASYON VARDI"

Bugün de ciddi bir rotasyon yaptı. 5 tane kulübeden gelen oyuncu var. Bu oyuncuların 3 tanesi de ön tarafta oynuyor. Oyuncular arasında bir kakafoni çıkması çok da sürpriz gelmedi bana. Ferdi ile Sangare arasında bir uyum var mıydı ya da sol tarafta Sinan ile Caner birbirleriyle çok oyun refleksini gözü kapalı yapıyorlar mıydı?

5
"MERT HAKAN HER TOPU İSTEDİ"

İlk yarıda Fenerbahçe adına maçın komutanı Mert Hakan'dı. Çok koştu. Her yerde topu istedi. Mert Hakan oyun liderliğinde takımı doğru yönlendirdi mi, bunları tartışabiliriz.

4
"EN GÜZEL YÖN TUR"

Fenerbahçe adına maçın en güzel yönü eleyerek çıkmalarıdır. Başka bir güzellik yok.

3
"SAMATTA İÇİN DE BU GEÇERLİ"

Eskiden kupa maçlarında yedekten gelenler oynar ve şu ışık verdi, bu 11'e göz kırpıyor, şöyle böyle derdik. Bugün karşılaşmadan böyle bir sonuç da çıkmadı. Gol atmasına rağmen bu Samatta için de geçerli.

2
"HARUN'UN BU SEZON İLK MAÇI"

Lemos da, Serdar da ilk 11 oyuncuları ama kaç maçta beraber oynadılar? Bu maça gelene kadar kaç maç oynamadılar? Harun'un bu sezon ilk maçı.

1
"FENERBAHÇE KÖTÜ OYNAMADI"

Fenerbahçe kötü oynadı lafına katılmıyorum. Beğenmezsiniz. Oynanan oyun keyif vermez ama Fenerbahçe kötü oynamadı.