Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'ın 2021 hedefi Diego Costa!
6
MARCA, AS: COSTA AYRILMAK İSTİYOR

Hem Marca hem de AS bugünkü sürmanşetinde Diego Costa'nın Atletico Madrid'den ayrılmak istediği haberine yer verdiCosta'nın "kişisel sebeplerden" dolayı Atletico'dan ayrılmak istediğini ifade eden Marca ve AS, "Costa'nın patron Simeone ile çatışma halinde olduğunu ve bu sebeple bu kış döneminde Atletico'dan ayrılmak istediğini duyurdu.

5
DIEGO COSTA'YA KANCA ATTILAR

Falcao'nun bitmeyen sakatlığı, Diagne'nin istikrarsız performansı sonucu Galatasaray'ın yeni forveti Oğulcan Çağlayan olurken, sarı-kırmızılı kulübün, taraftarını çok heyecanlandıracak bir transfer hamlesi düşündüğü ortaya çıktı. Aslan'ın listesindeki o dünya yıldızı ortaya çıktı: DIEGO COSTA!

4
OYUNCUYLA TEMASA GEÇİLDİ

Atletico Madrid, Diego Costa'nın sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatmama kararı aldı. Hem Falcao hem Diagne'den kurtulmak isteyen Galatasaray da bu iki oyuncunun boşluğunu Brezilya asıllı İspanyol forvet ile doldurmayı planlıyor.

3
GALATASARAY'A SICAK BAKIYOR

Luis Suarez geldikten sonra İspanyol devinde forma şansı azalan yıldız oyuncuyla temasa geçildiği ve olumlu sinyaller alındığı öğrenildi.

2
DIAGNE'Yİ GELEN İLK TEKLİFE SATMAYA HAZIR
Arda Turan'la A.Madrid'de birlikte oynayan Diego Costa, Trabzon galibiyetinden sonra zafer fotoğrafı paylaşan Arda'yı tebrik etti.
1
SEZON SONU PLANI DA VAR

İsmi Inter Miami ile anılan Falcao'dan bonservis beklentisi olmayan Cimbom, Diagne'yi Körfez ülkelerinden gelecek ilk teklife satmaya hazır. Devre arasında bu operasyon gerçekleşirse, Diego Costa için şartlar zorlanacak. Aksi halde sezon sonunda serbest kalması beklenecek. (Sabah/Mehmet Özcan)