Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'daki kriz için çarpıcı iddialar
6
KRİZ İÇİN FLAŞ İDDİALAR

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile yönetim arasındaki krizi Sabah Gazetesi spor yazarları değerlendirdi. İşte Galatasaray'da yaşananlar için yapılan çarpıcı yorumlar...

5
TERİM RAHATSIZ OLDU!

LEVENT TÜZEMEN: UltrAslan'ın açıklamasından Fatih Terim çok net rahatsız oldu. Çünkü Tudor sonrası göreve gelmeden önce Dursun Özbek yönetimine ultrAslan, Galatasaray'ın tek kurtuluşu Fatih Terim'dir, göreve gelmelidir demiş ve baskı yapmıştır. Hatta Terim'in fotoğrafları Florya'da duvarlara ve direklere yapıştırıldı. Terim de imza attığı gün Galatasaray taraftarına bir daha takımı terk etmeyeceğinin sözünü verdi. Terim ve taraftar ettırnak gibidir.

4
F.BAHÇE DE RAHATSIZ OLDU!

LEVENT TÜZEMEN: Ancak herkesin bildiği, yazdığı transferde geçen isimleri Terim'in dile getirmesi kendi camiasında değil, rakip takımda da rahatsızlığa sebep oldu. Aslında Terim, yönetime bu isimleri söyleyerek oyunu kuralına göre oynayın demiş, rakip için scout yaptıklarını vurgulamıştı. Çünkü Galatasaray'ın el attığı oyunculara özellikle Fenerbahçe talip oldu, ya fiyat yükseltti ya da Galatasaray'ın almaması için bilerek devreye girdi. 

3
TERİM GÖREVDE KALIR AMA...

LEVENT TÜZEMEN: Vedat Muriqi ve Mert Hakan'ın çok önceden transferleri planlanmıştı ama yönetim bu isimleri dışarı sızdırınca ve geç hareket edince olmadı. Terim taraftara verdiği sözünde durup sezon sonuna kadar takımın başında kalacaktır ama ultrAslan'a ve özellikle de bu açıklamayı yaptırdığı iddia edilen yönetime karşı ciddi bir gönül kırgınlığı vardı.

2
ENTERESAN BİR KULÜP

MURAT ÖZBOSTAN: Kupada nefesleri kesen bir maç oynanmış, G.Saray tur atlamış.. Ve daha sevinmeden hocanın gündeme bomba gibi düşen sözleri.. G.Saray, enteresan bir kulüp.. Kenetlenmesi gereken anlarda sürekli kendi kendine krizler yaratıyor. Taraftar bölünüyor, yönetim hedefe konuyor, hoca eleştiriliyor. Bu artık kronik bir hastalık.. Haklı-haksız muhasebesinin G.Saray'a fayda getireceğini düşünmüyorum..

1
O ZAMAN BİRİLERİ GİTSİN

MURAT ÖZBOSTAN: Eğer taraflar ortak bir noktada buluşamıyorsa artık o zaman birileri gitsin. Fatih Terim yalnızım dese de on binlerce mesaj yağdı sosyal medyadan. Ki yalnız değildir. Koca bir camia var arkasında!.. G.Saray'daki en yalnız adam başkan Mustafa Cengiz. Oysa kimse yalnız kalmasın, herkes birbirine destek olsun.. Büyük camialar her krizi aşar. G.Saray kendi kendine oluşturduğu bu fırtınadan çıkmazsa, rakiplerinin ekmeğine yağ sürer..