Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da sözleşme uzatmama krizi
7
NEDENLER SORGULANIYOR

Ligde son 6 haftada kaybettiği 13 puanla şampiyonluğa havlu atma noktasına gelen Galatasaray'da kötü gidişin nedenleri sorgulanıyor.

6
İMZA SONRASI DİĞERLERİ BEKLEDİ

Sabah Gazetesi'nden Mehmet Özcan'ın haberine göre; Belhanda'nın sözleşmesini tek taraflı feshederek takımı karşısına alan sarı-kırmızılı yönetim, Muslera'ya imza attırarak sözleşme bekleyen diğer oyuncuları ise tamamen kaybetti. 850 bin Euro garanti ücrete sahip Marcao ve 1 milyon 50 bin Euro kazanan Luyindama uzun süredir zamlı yeni sözleşme bekliyor.

5
ÖMER VE EMRE BELİRSİZ

Mukaveleleri sezon sonunda bitecek Emre Akbaba ve Ömer Bayram da takımda kalmak istiyor ancak henüz kulüp tarafından kendilerine iletilmiş bir teklif yok.

4
KONSANTRASYON BOZULDU
Saha dışında "Bizim neden sözleşmemiz uzatılmıyor" diye soran futbolcuların konsantrasyonu bozuldu ve performansları düştü.
3
KİRALIK İSİMLER DÜŞÜŞTE

G.Saray'ı olumsuz etkileyen bir diğer unsur da kiralık oyuncuların fazlalığı. Kendileri ile devam edilmeyeceğini anlayan Etebo ve Saracchi dibe vurdu. Devre arası gelen Halil Dervişoğlu beklentileri karşılayamadı. Gedson Fernandes son Karagümrük maçına kadar hayal kırıklığı oldu.

2
LUYINDAMA

2022'ye kadar sözleşmesi olan Kongolu oyuncu, senelik 1 milyon 50 bin Euro alıyor.

1
MARCAO

Bir sezon daha sözleşmesi bulunan Brezilyalı stoper, yıllık 850 bin Euro kazanıyor.