Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da Sofiane Feghouli ayrılmak istemiyor
6
G.SARAY'DA YENİ DÖNEM
Fatih Terim önderliğinde yeni yeni bir yapılanmaya gitmeye hazırlanan Galatasaray'da özellikle sözleşmesinin son senesine girmek üzere olan ve performansından memnun olunmayan futbolcular üzerinde radikal kararlar alınıyor.
5
3.3 MİLYON EURO'LUK SÖZLEŞME
Bu isimlerden biri de Sofiane Feghouli. Galatasaray ile 1 yıl daha sözleşmesi olan Cezayirli futbolcunun 3.3 milyon euroluk sözleşmesinden çıkmak isteyen Galatasaray, tecrübeli futbolcuya takım bulması durumunda kolaylık sağlayacağını iletti.
4
KENDİNE TAKIM BUL
Sofiane Feghouli ile yaptığı görüşmede kulübün yaşadığı ekonomik sorunlardan dolayı yol ayrımına geldiklerini aktaram sarı-kırmızılı yönetim, Cezayirli futbolcunun ara transfer döneminde kendisine takım bulmasını talep etti.
3
EN YÜKSEK MAAŞ
Galatasaray'ın en yüksek maaş alan üç futbolcusundan biri olan Sofiane Feghouli ise sözleşmesinin sonuna kadar sarı-kırmızılı takımda kalmak istiyor.
2
AYRILMAK İSTEMİYOR
Galatasaray'dan 3.3 milyon euroluk bir sözleşme alan 31 yaşındaki futbolcu, kariyerinin son döneminde bu seviyede bir sözleşmeyi başka bir takımda alamayacağını düşünerek sarı-kırmızılı takımdan ayrılmak istemiyor.
1
TEK BİR TEKLİF GELMEDİ
Galatasaray'ın bonservis geliri elde etmek istediği Sofiane Feghouli için şu ana kadar sarı-kırmızılı kulübe herhangi bir teklif gelmemesi de yönetimin elini kolunu bağlıyor.