Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da Mert Hakan tepkisi: "Kabul edilemez"
7
YUSUF GÜNAY'DAN AÇIKLAMALAR

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay gündeme dair A Spor ekranlarında açıklamalarda bulundu.

6
OMAR AÇIKLAMASI

"Omar'a hep birlikte, hem Galatasaray camiası, hem Türk halkı çok üzülmüştük. Tedavi edilerek taburcu edilmesini mutlulukla karşılıyoruz. İnşallah kısa sürede sahalara dönecektir"

5
"PFDK'NIN KARARLARINA ŞAŞIRDIK"

PFDK'nın kararlarını hayretle, şaşkınlıkla karşıladık. Bizim futbolcumuz Emre Kılınç, yakın zamanda, kırmızı verilip verilmemesi bile tartışılacak gri bir pozisyonda kırmızı kart ile cezalandırıldı ve 2 maç ceza aldı.

4
"ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN"

Yine Feghouli, geçen sezonlarda Trabzonspor maçında Olcay Şahan ile tartışmaya girdi, kırmızı kartla ihraç edildi ve 3 maç cezayla cezalandırıldı. Bugün rakip takımın bir futbolcusu sahada rakibine tekme atmasına rağmen 1 maçla cezalandırıldı. Bu adalet duygusunu zedeleyen, kabul edilecek durumda olmayan kararlardan. İnsanlar bu kararları verirken ellerini vicdanına koysun.

3
MERT HAKAN GÖNDERMESİ

Daha çok yakın zamanda benzer kartlara 2-3 maç verilirken, sahada rakibine tekme atan oyuncunun 1 maç cezalandırılması kabul edilecek bir şey değil. Sahada futbolcuya tekme atan bir futbolcu, 1 maçla cezalandırılamaz, dünyada bunun örneği olduğunu zannetmiyorum.

2
"G.SARAY'IN MENFAATLERİ HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR"

Transfer konusunda sayın başkanımız bir basın toplantısı düzenledi. Yönetim olarak 7. transfer dönemine girdik. Hep aynısını söyledik. Galatasaray'ın menfaatleri her şeyin üstündedir.

1
TRANSFER AÇIKLAMASI

Gündelik, popülist yaklaşımlarla, transfer yapmış olmak için yapmak kabul edeceğimiz bir şey değil. Galatasaray'ın mali durumunu göz önüne alarak transfer dönemleri yaşadık. Bu dönemde de kulübümüz için gereğini yapacağız.