Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da Aytaç ve Salih cepte!
8
GALATASARAY'DA HAZİRAN PLANLARI

Sarı kırmızılılarda değişim operasyonu mayıs ayında yerden devam edecek. Ocak ayında nokta atışı transferler yapan Aslan, bu doğrultuda mayıs ayında da hız kesmeyecek.

7
OPSİYONLAR ALINACAK

Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Muhammed ile Onyekuru’nun bonservisini alacak olan Cimbom, orta sahaya iki önemli takviye birden yapacak. O bölgede sezonun ilk yarısında tüm yük Taylan’ın omuzlarına binerken bu ortadan kaldırılacak.

6
SALİH VE AYTAÇ İMZALAYACAK

Sarı kırmızılıların sezon başında da ilgilendiği Salih Uçan ile Aytaç Kara önümüzdeki sezon G.Saray forması giyecek. Kulüpleri ile sözleşme uzatmayan iki futbolcunun da sezon sonunda Aslan’a imza atmak için geri sayıma geçtiği öğrenildi.

5
ETEBO İLE YOLLAR AYRILACAK

Salih Uçan ve Aytaç Kara, sarı kırmızılılar orta sahada rekabeti de artıracak. Kiralık olan Etebo’nun ayrılığı halinde boşluğu iki oyuncu dolduracak.

4
MALİYETLERİ DE UYGUN OLACAK

Aynı zamanda iki futbolcunun maliyetleri de yabancı futbolculara göre uygun olacak.

3
3 ÖNEMLİ BÖLGEYE TAKVİYE

Orta saha dışında Galatasaray’da sezon sonunda 3 önemli bölgeye takviye yapılacak. Scout ekibi şimdiden kolları sıvarken, oyuncu tarama ekibi sol bek, stoper ve Falcao’nun ayrılığı halinde forvet takviyeleri için arayışlarına başladı.

2
SARACCHI GÖNDERİLECEK

G.Saray’da sezon sonunda kiralama süresi dolacak Saracchi ile yollar ayrılacak. Uruguaylı’nın yerine sol bek alınacak.

1
LUYİNDAMA GİDERSE 2 TAKVİYE

Luyindama’ya teklif gelmesi halinde ise değerlendirilecek ve G.Saray stopere bir değil, biri yerli biri yabancı olmak üzere iki takviye birden yapacak. Bu noktada ara transferde direkten dönen Ferro ve K.Gümrük’te forma giyen Fatih Kurucuk’un performansının yakından takip edildiği öğrenildi.