Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'a kiralama teklifi geldi
6
TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Galatasaray'da taraftarların sabırsızlıkla beklediği transferler için bağış kampanyası başlatılırken, bir yandan da futbolcu satışı yapmak için çalışmalar sürüyor.

5
DIAGNE İÇİN GELDİLER

Sarı-kırmızılı takımın gözden çıkardığı Mbaye Diagne için en istekli kulüp olarak öne çıkan Premier Lig ekibi West Bromwich Albion, Galatasaray'ın kapısını "satın alma opsiyonlu" kiralama teklifiyle çaldı.

4
WEST BROMWICH BEKLEMEYE GEÇTİ

İngiliz Express Gazetesi'nden Ryan Taylor'un haberine göre İngiliz ekibi, Galatasaray'a yaptığı kiralama teklifinden sonra beklemeye geçti.

3
DIAGNE, MOSTAFA'YA BAĞLI

Sarı-kırmızılı ekibin, Fatih Terim'in de istediği Mostafa Mohamed'in transferinde büyük yol kat ettiği ve bu transferi tamamlaması durumunda Diagne'nin ayrılığına izin vereceği vurgulandı.

2
TRANSFER İPTAL OLMUŞTU

Fransız kulübü Saint Etienne'in de görüşmeler yaptığı ancak transferinden vazgeçtiği Mostafa Mohamed için ödeme planında anlaşmazlık yaşanmış ve transfer iptal olmuştu.

1
MISIR PREMIER LİG PERFORMANSI

Mostafa Mohamed daha önce verdiği röportajlarda Avrupa'dan ve Türkiye'den gelen teklifleri değerlendirmek istediğini söylemişti. Mısır Premier Ligi'nde toplam 99 maça çıkan 23 yaşındaki hücumcu 34 gol kaydetti.