Arama Logo

Galatasaray yönetiminden müthiş prim!
5
YÖNETİMDEN TAKIMA DEV PRİM

Dursun Özbek, aylar önce yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet'in 100. yılında şampiyon Galatasaray olacak” demişti. Özbek, 23. şampiyonluğun ardından oyuncuları ve teknik ekibi tek tek tebrik etti, “Alnınızdan öpüyorum. Aslan gibi savaştınız, şampiyon oldunuz” ifadelerini kullandı.

YÖNETİMDEN TAKIMA DEV PRİM
4
SİSTEM TIKIT TIKIR İŞLEDİ

Galatasaray’da 23. şampiyonluğun en büyük mimarlarından biri şüphesiz başkan Dursun Özbek oldu. Göreve geldikten sonra kısa sürede teknik direktör olarak Okan Buruk’u tercih etti, yıldızlarla dolu bir kadro kurdu. Özbek, sezonun hiçbir bölümünde ön plana çıkmadı, görev dağılımını çok iyi bir şekilde yaptı, işlerin deyim yerindeyse tıkır tıkır işlemesini sağladı.

SİSTEM TIKIT TIKIR İŞLEDİ
3
"SIRA GELDİ DERBİYE"

Dursun Özbek, aylar önce yaptığı açıklamada Cumhuriyet’in 100. yılına dikkat çekerek, “Bu özel senede Galatasaray şampiyon olacak” dedi. Öyle de oldu. Ankaragücü’nü 4-1 yenen Cim Bom şampiyonluğunu ilan ettikten sonraDursun Özbek, teknik ekip ve futbolculara bir konuşma yaptı. Başkan Özbek, “Hepinizi alnından öpüyorum. Aslan gibi savaştınız ve şampiyon oldunuz. Ancak henüz işimiz bitmedi. Son maçımızda Fenerbahçe’yi de yeneceğiz” ifadelerini kullandı. Futbolcular da Dursun Özbek lehine tezahüratlar yaptı.

\
2
KUTLAMA İÇİN TOPLANDILAR

Şampiyonluğun hemen ardından dün Dursun Özbek, yönetim kurulunu topladı. Ana gündem maddesi, pazar günü Fenerbahçe derbisi ve sonrasında yapılacak kutlamaydı. Özbek ve kurmayları, unutulmaz bir organizasyon için kolları sıvadı ve çalışmalar hemen başladı. Bu arada taraftarların da derbide koreografi gösterisi hazırlığında olduğu öğrenildi.

KUTLAMA İÇİN TOPLANDILAR
1
YÖNETİMDEN MÜTHİŞ PRİM

Galatasaray Yönetimi, son haftalarda her galibiyet için takıma prim ödemişti. Sarı-Kırmızılılar, şampiyonluğun ardından da kesenin ağzını açtı. Futbolcu başına 2 milyon TL ödeneceği öğrenilirken, teknik ekip ve personel de dahil edilince toplam primin 70 milyon TL'yi bulacağı öğrenildi. Şampiyonluk sonrasında soyunma odasında açıklanan bu prim, futbolcuların mutluluğunu adeta ikiye katladı. [Fanatik]

YÖNETİMDEN MÜTHİŞ PRİM