Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray, Kaan Ayhan ve Mert Müldür'i istedi
7
GİZLİ KALAN PLANLAR VAR;

Transfer çalışmalarını sürdüren ve Halil Dervişoğlu ve Henry Onyekuru'yu kadrosuna katan Galatasaray, İrfan Can Kahveci için tüm kozlarını oynayor.

6
VE RESMEN MASAYA OTURDU

İrfan Can Kahveci transferi üzerine odaklanan Galasaray'dan bir sürpriz hamle daha geldi ve sarı-kırmızılı yönetim İtalya Serie A takımlarından Sassuolo ile Kaan Ayhan ve Mert Müldür'ün kiralık transferi için masaya oturdu.

5
KİRALAMA + SATIN ALMA

Fatih Terim'in ısrarlı bir şekilde transfer edilmesini istediği Kaan Ayhan ve Mert Müldür için Sassuolo ile görüşmelere başlayan sarı-kırmızılı yönetim, iki futbolcu için de kiralık + satın alma opsiyonlu teklifi masanın üstüne koydu.

4
MERT MÜLDÜR İÇİN FARKLI DÜŞÜNCE

Bu sezon forma şansı bulamayan Kaan Ayhan ve Mert Müldür'ün kiralık opsiyonuna sıcak bakan Sassuolo, Mert Müldür için sözleşmeye satın alma opsiyonu koydurmak istemiyor.

3
İKİSİ DE İKNA TURUNDA

Sassuolo ile kiralama formülü üzerinden anlaşma zemini bulan Galatasaray, Mert Müldür ve Kaan Ayhan'ı Türkiye'ye getirmek için görüşmelere başladı.

2
5 GÜN SÜRE İSTEDİLER

Fatih Terim ile görüşen Kaan Ayhan ve Mert Müldür, karar vermek için Terim'den biraz süre isterken olumlu ya da olumsuz cevaplarını en geç 27 Ocak Çarşamba gününe kadar iletecek.

1
TÜRKİYE ÇOK ZOR

Kariyerine İtalya Serie A'da devam etmek isteyen Kaan Ayhan ve Mert Müldür'ü Türkiye'ye gelmesi için ikna etmeye çalışan Galatasaray, iki genç futbolcudan istediği cevabı alamazsa listesindeki diğer alternatif genç isimlere yönelecek.