Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'dan 3 yıldız için karar!
5
GALATASARAY'DAN KARAR!

Süper Lig'de Giresunspor'a mağlup olan Galatasaray'da maçın ardından Okan Buruk ve Başkan Dursun Özbek bir görüşme gerçekleştirdi. Takımdaki 3 yıldız oyuncu için son karar verildi. İşte son dakika haberinin detayları...

4
BÜTÇEDE TASARRUFA GİTMEDİ

Flaş transferlere imza atan Galatasaray, maaş bütçesinde tasarrufa gitmedi. Takımdan ayrılan Feghouli ve Babel'in ücretleri, Mertens ve Torreira'ya verildi.

3
NELSSON, KEREM VE YUNUS İÇİN KARAR

Sergio Oliveira 2 milyon 750 bin Euro, Seferovic ise 2.3 milyon Euro alacak. Takım içi dengeleri korumak isteyen yönetim, ilk 11'in bankoları Nelsson, Kerem ve Yunus'un sözleşmelerinde iyileştirme yapma kararı aldı.

2
10 MİLYON TL'NİN ÜZERİNDE GARANTİ PARA

Aylık maaşı 80 bin TL olan Yunus'un iki yıl sonra bitecek sözleşmesi uzatılacak ve 2000 doğumlu genç yeteneğe 10 milyon TL'nin üzerinde garanti para ödenecek. 8 milyon TL'ye oynayan Kerem'e en az yüzde 50 zam yolda.

1
NELSSON İÇİN ZAM KARARI

Sevilla'dan aldığı teklifle kafası karışan Nelsson da takımda kalması halinde ödüllendirilecek ve Danimarkalı stoperin 1 milyon Euro'luk ücreti artırılacak. Sevilla son olarak 18 milyon Euro'luk bir teklif sunmuştu. (Sabah)