Arama Logo

Galatasaray'da Mauro Icardi pazarlıklarında son durum!
5
PAZARLIKLARDA SON DURUM

Galatasaray, kiralık sözleşmesi sona eren Mauro Icardi’yi takımda tutabilmek için elinden gelen gayreti gösterecek. Paris Saint Germain ile olan ilişkilerine güvenen sarı-kırmızılılar, Arjantinli yıldız futbolcuyu ikna edebilmek için ciddi bir mali yükün altına girmek gerektiği görüşünde.

PAZARLIKLARDA SON DURUM
4
PAZARLIKLAR ORTAYA ÇIKTI

Okan Buruk yönetimindeki Galatasaray'da bu sezona damga vuran Mauro Icardi, sarı-kırmızılı takım ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek. Galatasaraylı kurmayların Icardi ile arasındaki pazarlıklar ortaya çıktı. İşte haberin detayları...

PAZARLIKLAR ORTAYA ÇIKTI
3
OLAYA POZİTİF BAKIYORLAR

Sadece Türkiye’de değil, Avrupa arenasında da başarılı olmak isteyen Galatasaray Yönetimi, bu sezonki şampiyonluğun mimarı olan Icardi için şimdiden kolları sıvadı. Yönetim ve taraftarın önümüzdeki sezon da kalmasını çok istediği Arjantinli golcü için, Başkan Dursun Özbek ve yöneticilerin pozitif düşünce içinde olduğu belirtildi. Sarı-kırmızılılar, transferi tamamlayabilmek için görüşmelere başlandığı ifade edildi.

OLAYA POZİTİF BAKIYORLAR
2
‘BİR DÜNYA STARI’

Konuyla ilgili Milliyet’e konuşan Galatasaraylı yöneticiler, “Paris Saint Germain tarafı kolay. Burada önemli olan Icardi’ni tavrı... PSG ile ilişkilerimiz iyi ve bu durum bizim için çok büyük avantaj. Icardi ise bir dünya starı. Çok güzel bir sene geçirdi” yorumunu yaptılar. Icardi’nin Türkiye’ye gelişinde aktif rol üstlenen menajer Gardi de, geçtiğimiz günlerde, “Bizim de bir pazarlığımız olacak” demesi, işin paraya dayandığını gösterdi.

‘BİR DÜNYA STARI’
1
‘FUTBOL TİMUR’DA FİNANSMAN BİZDE'

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk, Cumhuriyet’in 100. yılında gelen şampiyonluğu, “Müthiş bir ekip çalışması” olarak değerlendirdi. Öztürk, “Gerek Dursun başkanla, gerek Erden Timur ile bu yola çıktığımızda hem finansal projelerimizi anlattık hem de şampiyonluğu anlattık. Çünkü hep birbirini tamamlayan şeyler. Futbolu Erden Timur’a emanet ettik. Biz de Dursun başkanımla beraber finansal tarafa dağıldık. Çok mutluyuz. Her şey harika” diye konuştu.

‘FUTBOL TİMUR’DA FİNANSMAN BİZDE'