Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da Mauro Icardi gerçekleri!
6
MAURO ICARDI GERÇEKLERİ

Galatasaray’da yaşanan Mauro Icardi olayının perde arkası aralandı. Adale sakatlığı olduğu açıklanan ve önceki gün sürpriz biçimde ülkesi Arjantin’e giden yıldız oyuncuyla ilgili ortaya atılan iddialar kafa karıştırırken, gerçeklerin farklı olduğu ortaya çıktı.

5
DÖNMEYECEĞİ İDDİA EDİLDİ AMA...

Arjantin'den Türkiye'ye bir daha dönmeyeceği iddia edilen yıldız golcünün geri dönüş tarihi belli oldu. İşte Galatasaray'da Mauro Icardi gerçekleri...

4
AS TAKIMDA DENENDİ

İDDİA 1: Mauro Icardi antrenmanlarda yedek takımda olmasına sinirlendi.

GERÇEK 1: Teknik Direktör Okan Buruk, Adana Demirspor maçında Icardi’yi ilk 11’de sahaya sürmeyi planlıyordu. Taktik çalışmalarda da as takımda sürekli olarak Icardi’yi denerken, yedek takımda ise Gomis’e şans verdi.

3
SAKATLIĞI VAR MIYDI?

İDDİA 2: Adana Demirspor maçında oynamasına engel olacak bir sakatlığı yoktu.

GERÇEK 2: Icardi, Florya’da cuma günü basına kapalı yapılan son taktik çalışmada arka adalesinde ağrı hissetti. Salı günü de benzer sorun yaşayıp çalışmayı tamamlayamamıştı. Teknik Direktör Okan Buruk, riske etmek istemediği oyuncusuyla konuşarak kadroya dahil etmedi.

2
TÜRKİYE'YE DÖNECEK Mİ?

İDDİA 3: Cumartesi Arjantin’e gitti ve özel hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle Türkiye’ye dönmeyecek.

GERÇEK 3: Icardi, BAY haftası nedeniyle takıma verilen 3 günlük izni değerlendirdi. Diğer yabancı oyuncular gibi ülkesine gitmeyi tercih etti. Çarşamba günü İstanbul’a dönerek çalışmalara dahil olacak. Arjantinli oyuncunun 10. hafta Kayserispor’la deplasmanda oynanacak maçta takımdaki yerini alması planlanıyor. (Milliyet)

1
BAVULUYLA KAPIDA KALDI

Mauro Icardi özel uçakla Frankfurt'a, oradan tarifeli uçakla Arjantin'e (sadece uçuş süresi 17 saat) gitti. Ünlü yıldız bir şok da ülkesinde yaşadı. Wanda Nara, kendisi ile görüşmek istemediğini belirterek Arjantinli golcüyü eve almadı.