Arama Logo

Galatasaray'da B planı Cengiz Ünder!
6
G.SARAY'DA TRANSFER GELİŞMESİ

Şampiyon olarak taraftarına büyük bir coşku yaşatan Galatasaray, önümüzdeki sezonun planlarını yapmaya başladı.

G.SARAY'DA TRANSFER GELİŞMESİ
5
KEREM'DEN BÜYÜK KATKI

Sarı kırmızılı takımın yıldızı Mauro İcardi'den sonra Galatasaray'da skor yükünü Kerem Aktürkoğlu çekti. 9 golünü 10 asistle süsleyen milli futbolcu, şampiyonluğa büyük katkı sağladı. Sezon içinde üçüncü kaptanlığa getirilen 24 yaşındaki Kerem'in, sözleşmesi de revize edildi. 8 milyon TL garanti ücreti 20 milyon TL'ye çıkartılan 24 yaşındaki yıldızın, 15 milyon Euro olan çıkış maddesi de kaldırıldı.

KEREM'DEN BÜYÜK KATKI
4
TEKLİF GELMESİ AN MESELESİ

Avrupa'dan birçok kulübün listesine giren Kerem'e teklifler gelmesi an meselesi... Ama Galatasaray cephesi sadece 10 milyon Euro üzerindeki rakamları değerlendirmeye alacak.

TEKLİF GELMESİ AN MESELESİ
3
B PLANI HAZIRLANDI

Avrupa hayalini her fırsatta dile getiren yıldız oyuncunun satılma ihtimaline karşılık B Planı hazırlandı: Cengiz Ünder.

B PLANI HAZIRLANDI
2
5 GOL, 6 ASİST

Sarı-kırmızılı yönetim, 1998 doğumlu Kerem'in alternatifini 1997'li Cengiz olarak belirledi. Sol ayaklı sağ açık olan 25 yaşındaki oyuncu, bu sezon Fransa'da 5 gol-6 asiste imzasını koydu.

5 GOL, 6 ASİST
1
KULÜBÜYLE 2 SEZON SÖZLEŞMESI VAR

Marsilya ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan milli futbolcu, +3 yerli kuralını dikkate alan Galatasaray'ın hedefi konumunda. (Sabah)

KULÜBÜYLE 2 SEZON SÖZLEŞMESI VAR