Sporx Extra Arama Logo

Feyyaz Uçar: "Şampiyonluk yolunda önemli adım"
9
GALATASARAY ALMADI
HalukYürekli: "Bugün sahanın yıldızı Josef de Souza, Galatasaray’ın kapısında yattı. Onun yerine Oghenekaro Etebo alındı."
8
FEYYAZ UÇAR DEĞERLENDİRDİ
Feyyaz Uçar, Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 2-0 mağlup ettiği karşılaşmayı A Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Feyyaz Uçar'ın yorumları...
7
"SERGEN HOCA İYİ HAZIRLIYOR"
Çok değerli bir galibiyet. Sergen Yalçın için ayrıca değerli. Görünen o ki derbilerdeki oyunlar, skorlarla Sergen hoca derbilere takımı çok iyi hazırlıyor. Diagne'nin oyundan atılışı, derbide büyük dezavantaj Galatasaray adına. Josef'ten mükemmel bir ayak içi gördük. Maçı koparan vuruş oydu. Galatasaray iyi kapanmıştı o bölgelerde. Ayak içi ile mükemmel bir vuruş.
6
"SERGEN HOCA UYARIR"
Biraz daha kontrollü, konsantrasyonu bozmadan oynaması gerekirdi Beşiktaş'ın öne geçtikten sonra. O konularda Sergen hoca takımı uyaracaktır. Kazandığında da eksikleri görüyorsan doğru yoldasın demektir.
5
"EN ÖNEMLİLERDEN BİRİ"
Josef ile Beşiktaş'ın havası değişiyor, onunla topu yönlendiriyor, topa hakimiyetini koyuyor. Bugün yine Beşiktaş'ın en önemli oyuncularından olduğunu gördük.
4
"VİDA İLE SAVUNMA GELİŞTİ"
Vida ile birlikte Beşiktaş'ta verilen pozisyon ve yenilen gol konusunda ciddi gelişme var, dikkat çekmek lazım.
3
"ROSIER DİKKATLİ OLMALI"
Rosier'in bu maçta yaptığı bazı hatalar var, daha dikkatli olmak gerekiyor, gördüğü kart da var.
2
"LARIN İNANILMAZI KAÇIRDI"
Larin'in kaçırdığı net bir pozisyon var. İnanılır gibi değil. Orada bir kez daha topu çekip topu ağlara gönderebilirdi.
1
"ŞAMPİYONLUK YOLUNDA AVANTAJ"
İstatistiklerde Beşiktaş'ın üstünlüğü ölçü değil. Eksik kalan Galatasaray'ın topu vermesi bu istatistikleri doğurdu. Hafta içinde oynanan keyifli kupa maçları vardı, iki takımın da hafta içi oynadığı maçlarla yorgunluğu, oyunun ilk yarısında iki takımın da birbirini yoklaması haline çevirdi. Galatasaray'ın eksik kalması da önemli ama Beşiktaş'ın kazanması, şampiyonluk yolunda büyük avantaj.