Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'ye sürpriz öneri; Eric Bailly

Stoper transferine çok önem veren Fenerbahçe’nin gündemine gelen son isim Eric Bailly oldu. Manchester United’ın kiralamak istediği Fildişili yıldız, menajerlik şirketi tarafından Sarı-Lacivertliler’e önerildi.
6
SAVUNMAYA TAKVİYE

Fenerbahçe savunma hattını takviye etmek için titiz bir çalışma yapıyor. Birçok ismi listeye alan yönetim, geride kalan sezonda stoperde yaşanan sıkıntının tekrarlanmaması için her futbolcuyu detaylı olarak araştırıyor.

5
ERIC BAILLY ÖNERİLDİ

Henüz yurt dışından transfer yapmayan Fenerbahçe’de listenin ilk sırasında Roma’lı Juan Jesus vardı. Fenerbahçe’ye önerilen son isim ise Eric Bailly oldu.

4
OYNAYABİLECEĞİ BİR TAKIMA GİTMEK SİTİYOR

Manchester United, başarılı oyuncunun kulübede oturmasındansa düzenli olarak forma giyeceği bir takıma gitmesini istiyor. Bailly bu nedenle kiralanacak.

3
MAAŞININ YARISI MANU'DAN

Oyuncunun menajerlik şirketi olan Promoesport, Fenerbahçe’nin kapısını çaldığı öğrenildi. Şirketin, Manchester United’ın Bailly’nin senelik 4.1 milyon Pound olan maaşının en az yarısını ödemeye devam edeceğini belirterek Sarı Lacivertliler’e teklifte bulundu.

2
TEK SORUN SAKATLIK

Çabuk ve fiziken güçlü bir stoper olan 26 yaşındaki savunmacı konusundaki tek soru işaret geçen sezon yaşadığı diz sakatlığı.

1
EMRE BELÖZOĞLU ARAŞTIRACAK

Bailly bu nedenle sezonun ilk bölümünü kaçırsa da ikinci yarısında bir sorun yaşamadı. Başarılı oyuncu, son olarak Avrupa Ligi’ndeki LASK Linz maçlarında 90 dakika görev yaptı. Emre Belözoğlu, yıldız savunmacıyla ilgili detaylı bir araştırma yaptıktan sonra yönetime görüşünü bildirecek ve ona göre bir yol haritası çizilecek.